Většina žen má vysněného svého muže. Zpravidla, ne však vždy, by měl být statný, chytrý, moudrý, pohledný, zábavný, zajištěný, zdravý a další superlativa, které ženy po mužích požadují, ale ti je nedokážou splnit. „Ten pravý na Tebe čeká.“ nebo „Přijde v ten pravý čas“. slyšíváme často. Je to ale opravdu tak? Nejsme zdokonaleným světem, který nás obklopuje už natolik „zblbnutí“, že čekáme na něco, co možná ani neexistuje? Jak to případně poznat?
Ve světě namakaných mužů (agresivní fitness výživa svalů), hladkých pokožek (depilace), perfektních ženských tvarů z reklamy (plastické operace) – jsme zvyklí na dokonalost. Pak se taky může stát, že před námi stojí ten pravý muž a my ho přehledneme jen proto, že hledáme přeci tu dokonalost. Tím nemyslím, abyste si vzali souseda z vesnice, který vás od malička miluje a vám už je třicet, takže se to hodí. Musíte přeci někoho už mít, říkala to máma.
Myslím tím spíše, že nám může vstoupit do života někdo, kdo není tak dokonalý, jako jsme si vysnili. Možná není ani tak hezký, jako ex nebo kolega, který se nám v práci líbí. Je to člověk, se kterým je nám energeticky dobře. Nevíme ani proč. Prostě to cítíme srdcem, vnímáme limbickým mozkem, nikoli však racionálním. Proto, když se nás někdo zeptá: Co na něm miluješ? Hledáme nesnadno odpověď. Není to snad proto, že bychom ho nemilovali, nýbrž proto, že milujeme srdcem a odpovědět máme slovy – tedy mozkem. Když tedy potkáte muže, který by vás chtěl více poznat, dejte mu šanci. Na prvním, ani druhém rande nemusíte poznat, jaký doopravdy je. Často bývá nervózní, snaží se zapůsobit, tak hraje někoho jiného.
Nezapomeňte, blíží se období svateb. Svatba je akce, kde opravdu není příjemné být sama. Nebojte se toho a vyzkoušejte, pokud jste již nezkusili, seriózního gentlemana z řad zástupců agentury MůjZnámý.cz (www.mujznamy.cz), která již třetím rokem zajišťuje ty nejlepší profesionály. Ti vám budou dělat garde po celou dobu jakékoli akce. Dnes již etablovaná společnost je připravena i na vaše soukromá přání…

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account