Toto období, od března do května je pro mnohé nádherné, po sněhu skoro žádná památka, lidé jsou více šťastní, více se smějí. Konečně svítí sluníčko a vše se probouzí k životu, vzduch voní čerstvou trávou a květinami. 
Většinou máme nové plány, nové lásky, dny jsou teplejší, odkládáme hrubé kabáty, přecházíme na veselejší barvy ve svém šatníku. Schováváme zimní oblečení a děláme velký jarní úklid v celé domácnosti, pouštíme více vzduchu do svých obydlí i svého života. Vznikají nová přátelství, máme více nápadů a plánů, jsme milejší. Pořizujeme si domů malé zvířecí miláčky, chodíme častěji ven. A čistíme svůj organismus.
 

Oblíbenou činností se stávají procházky, jízda na kole nebo bruslích, sezení na zahrádkách a v parku
Jaro je začátek života, na stromech raší pupeny, ptáci si stavějí hnízda, rodí se spousta mláďat, začíná růst tráva a příroda se probouzí ze zimního spánku. Sluneční paprsky jsou teplejší a delší, jaro dodává každému novou sílu a energii. Hodně lidí se v tomto čase rozhoduje pro razantní změny ve svých životech – nová práce, nové bydlení, založení rodiny. Jaro vybízí k výletům.
Krása okamžiku na jaře?  Ano, je to osvědčený dobíječ energie
Naučte se všímat všech krásných okamžiků, dají vám sílu a potěší duši i mysl. Okamžik je sice malinký, ale nádherný ve své podstatě. Dokáže v lidech zanechat citelnou stopu a umí vyvolat nejeden úsměv a nádherný pocit. Bez krásných okamžiků by bylo na světě smutno. Mezi nezapomenutelné okamžiky patří například letmý dotek rtů, po kterém se člověk zamiluje. Nebo procházka sakurovou alejí. Nádhera, co říkáte? 

Milujte krásné okamžiky a ony si vás najdou kdykoli je budete potřebovat. Vnímejte jaro ve své kráse. Vychutnejte si ho dokonale. Protože je dalším důvodem, proč máme chuť žít. 
 
Blogerka Michaella
 
/zdroj obrázků – pixabay/
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account