4215

Britská kuchařská hvězda Nigella Lawson změnila vaření v úchvatnou sexy podívanou.
Toužíte se zařadit mezi úspěšné podnikatelky? Hledáte inspiraci? Tak čtěte dál. 
Nigella se narodila roku 1960 a pochází z Británie. Vystudovala Oxfordskou univerzitu a pracovala coby novinářka a kritička restaurací. Odtud i bez hotelové školy či vyučení na kuchaře se z ní stala jedna z nejslavnějších a nejvyhledávaněkších žen z kulinářského světa.
 
Čím je pro mne tato osoba tak výjimečná, že stojí za to se o její úspěch s Vámi podělit? Nejspíš je to právě ten fakt, že ačkoli studovala něco jiného, dokázala se prosadit a změnit svět lidem kolem sebe.
 
Její první kniha vyšla v roce 1998 a prodalo se jí hned 300tisíc výtisků. V roce 2000 pak publikovala druhou knihu, za kterou dokonce vyhrála cenu v British Book Award v kategorii autor roku!
 
Nigella je oblíbená právě pro svou vášeň, sympatický projev a jednoduchostí receptů. Zásadně nenahrazuje základní suroviny za dietní – vaří ze smetany, čokolády, másla … Muži ji milují pro její hravost, kterou do svého vaření umí vkládat. Ženy ji milují, protože umí prodat své ženské křivky což ji zároveň nejedna i závidíme. Aby ne, věřily by jste, že jí je už přes 50let?
 
Poprvé se objevila na televizní obrazovce v roce 1999. Od té doby vystřídala pár kulinářských show. U nás ji známe z TV Paprika kde se vysílalo “S Nigellou v kuchyni” (recepty v češtině můžete najít i na youtube.com)
 
Nigella má dvě děti z prvního manželství, které skončilo po 11letech smrtí manžela. Druhé manželství se rozpadlo po 10letech poté, co ji Charles Saatchim napadl na veřejnosti.
Její nádobí a kuchyně má hodnotu okolo 7.000.000 liber a celkem prodala přes tři miliony kuchařek. 
A jako bonbonek na konec:
– její sestřenice je známá právnička a rozváděla například prince Charlese, nebo Madonu

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account