74

 

Gabriela Mrkvicová
První výraznou Star večera, kterou Vám dnes představíme, je žena, která je pro nás vzorem nadšení, vytrvalosti, nezdolnosti a nepřehlédnutelné energie.
Gabriela je moderátorkou a networkerkou – po česku profesionálním propojovatelem lidí a jejich pracovních příběhů. Něco jako byl „Kecal v Prodané nevěstě“, ale mnohem elegantněji, vkusněji a na úrovni business příležitostí.  Networking totiž není pouze o sbírání vizitek a domluvení schůzek, ale jde především o dlouhodobé vazby, důvěru a vzájemnou inspiraci.

Slova, která ji vystihují, jsou energie, komunikace, networking a obchod. Dnes jsou v její autentičnosti propojena všechna tato 4 slova dohromady.  Ve svém Podnikatelském klubu, který mám už skoro 5 let Podnikatelský klub Smart Network propojuje podnikatele a pomáhá jim spolupracovat a společně růst. A protože je kromě toho ještě zábavná, život přinesl výzvu na kterou kývla a stala se i moderátorkou, což je její druhá přirozenost. A jelikož je v prezentování profík, učí to i druhé ve svém workshopu “Řekni do minuty vše!”
Gábi dokáže do minuty říci vše, tedy formát Pecha Kucha 20×20 pro ni rozhodně nebude problém!!!
Milí naši příznivci,
další báječný večer (17.3.2018) plný informací, smíchu, padlých tabu a radosti je za námi! (
Děkujeme prezentujícím, že byli sami sebou a ukázali nám, že není nic, o čem se nedá poutavě hovořit.
Děkujeme báječnému publiku, které s napětím hltalo každé slovo prezentujících, nadšeně tleskalo a bavilo se s námi na Afterparty do časných ranních hodin!
A chcete vědět kdo byli další prezentující ?
http://www.zenysro.cz/blogy/osobni-rozvoj/pechakucha-night-zdar-nad-sazavou-vol-8
 
Více článků na mém blogu : http://www.zenysro.cz/kostmaruska/blogy
Krásný každý den
Váš kouč Marie Kostelecká
www.mariekostelecka.cz
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account