149

Prošla jsem si docela dost nejrůznějších kurzů z různých oblastí, ale právě Enneagram mě neskutečně moc nadchnul! Zúčastnila jsem se tohoto semináře zhruba před třemi lety a hned bych si ho zopakovala. A proto bych ráda všem doporučila semináře paní Velechovské a její Enneagram.
Jedná se o druh psychologie, která Vám ukazuje typy lidí a jejich přemýšlení a jednání. Byla jsem naprosto ohromená, protože paní Velechovská byla prvním člověkem v mém životě, který dokázal popsat mé niterní pocity a dokázala mi vysvětlit, proč se v mém životě ději mé špatné psychické stavy.
Díky poznání, které se mi díky ní dostalo, dokážu mnohem lépe chápat lidi okolo sebe. Proč jednají právě tak, jak jednají a jak k nim přistupovat s ohledem na jejich osobnost. Pochopila jsem, jak přemýšlí můj přítel a moc mi to pomohlo se s ním ještě více sblížit.
Spousty kurzů a seminářů učí neustále podobné a známé věci, ale tohle je opravdu jedinečné!
Enneagram se popisuje následovně:

    Enneagram popisuje devět kognitivně emocionálních vzorců, které definují způsob, jakým člověk reaguje na svět a interpretuje ho.
    Enneagram je  hluboká mapa myšlenkových a emočních vzorců, která osvětluje devět různých architektur osobnosti. Z tohoto důvodu je nejsilnějším, praktickým systémem pro zvýšení emoční  a sociální inteligence člověka. Tento osobnostní pokrok se projeví v pracovní úspěšnosti, osobní spokojenosti a kvalitě lidského života.
    Enneagram je psychologický ale i spirituální systém, který je dynamický a popisuje 9 různých vzorců chování, prožívání a myšlení. 
    V pozadí každého z 9 vzorců stojí přesvědčení o tom, co člověk potřebuje k přežití, ale i ke spokojenému životu. 

Přikládám odkaz na stránku, kde jsou plánované semináře:
Ještě jednou moc doporučuji, velmi mi to pomohlo a věřím, že pomůže i vám!
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account