146

V minulém blogu jsme probraly téma „milenec“ a budeme pokračovat o MUŽÍCH. V našem okolí se hodně objevují ženy – naše kamarádky, klientky, známé, které si v podstatě stěžují, že pořád naráží na stejné typy mužů. Na začátku to všechno vypadá jako v pohádce, vrcholná fáze zamilovanosti, klasické růžové brýle, kdy ON je opravdu pan BOŽSKÝ a všechno šlape. Po nějaké (většinou velmi krátké) době se objevují stíny v ráji. Komunikace nějak začíná váznout, už není tolik radosti a vášně pro společné setkávání, on je většinou unaven a zavalen svými problémy, takže už ani sex není takový vášnivý a živočišný jako byl na začátku. A co si budeme povídat, když už ani sex nefunguje, o ostatním fungování nelze ani hovořit, vztah jde trošku do kopru. A protože muž je tvor líný, který nechce mít problémy a nebude si je přidělávat, ON to nechává tak trošku vybublat, on je v klidu, ničím se nestresuje, až to většinou rozsekne TA žena, která to ukončí. A on je spokojený, že dosáhl svého a žena se opět trápí, co udělala špatně a proč zrovna ona přitahuje takovéhle muže a trápí se otázkami, proč to ostatním ženám funguje a proč jí ne, co že to vlastně dělá špatně.
Něco ti to připomíná? Zažila jsi to někdy? Nebo máš v okolí nějakou kamarádku, jejíž partneři jsou jako přes kopírák? (Pozor, nemusí být to být pořád stejné typy, že by to třeba pořád byly modroocí a hnědovlasí a vysocí… ), postava, výška, barva všeho se může měnit, stejné jsou některé charakterové vlastnosti.
Pokud se to týká i tebe a máš pocit, že stále přitahuješ stejné typy mužů a nedokážeš rozklíčovat, co je ŠPATNĚ a co TY děláš špatně, možná ti dáme návod. 🙂
1) Udělej si čas sama pro sebe, abys nebyla nikým rušena a měla tolik času, kolik potřebuješ a vezmi si tužku a papír. Můžeš si probírat i v duchu, ale doporučujeme papír, abys to viděla černé na bílém. Napiš si na jeden papír – jména tvých EX tak, abys na nikoho nezapomněla. Na další papír si udělej uprostřed čáru a na jednu stranu si napiš PLUSY a na druhou MÍNUSY… A začni si psát u každého muže nejprve PLUSY – zaměř se na ty zásadnější věci, které ti ve vztahu s ním vyhovovaly (to, že měl hezký úsměv není úplně podstatné jako to, že ses u něj např. cítila V BEZPEČÍ a měla jsi pocit, že s ním VŠECHNO NA SVĚTĚ ZVLÁDNEŠ) a na druhou stranu ty MÍNUSY – (zaměř se opět na ty zásadnější věci, které ti naopak vadily a nevyhovovaly, takové, které jsou v rozporu s tvými zásadami a hodnotami, takové, které si na začátku v době růžových brýlí neviděla a po čase vyplouvaly na povrch.
2) Když budeš mít PLUSY a MÍNUSY u všech mužů, podívej se na to a obzvláště v MÍNUSECH bys měla najít nějaké společné jmenovatele, věci, hodnoty, chování, které měli tito muži společné… Nějakou společnou věc, která ti sice na jedné straně po čase vadí, ale zároveň ji u mužů vyhledáváš a něco si tím kompenzuješ (ať už to může být nízké sebevědomí, pocit méněcennosti, nebo například nevyřešený vztah s otcem, nedostatek lásky v rodině – cokoliv). Pokus se rozklíčovat, co TO JE, a zkus se na to zaměřit.
3) Protože v okamžiku, kdy ty si tento pocit, postoj, hodnotu zpracuješ, nebudeš už ji pak vyhledávat u „NEVHODNÝCH“ mužů. Tito muži ti chodí do života právě to, že si je přitahuješ, pokud vysíláš podvědomě signál, že se vnitřně cítíš jako chudinka, co sama nic nezvládne a potřebuje být opečovávaná, tak si přitáhneš muže, když se o tebe bude starat (zároveň se to může zvrtnout do situace, kdy on se bude chovat jako přísný a autoritativní otec, který ti bude vše diktovat) a nikdy nebudete rovnocennými partnery… Chápeš?
4)Představ si, že jsi magnet a to, co vysíláš, tak to si také přitáhneš. Pokud budeš vysílat signál sebevědomé ženy, která se má ráda, jakého myslíš že si přitáhneš partnera?
A uvidíš, že poté, co tuhle šifru rozklíčuješ a ještě si k tomu srovnáš, jakého muže že bys vlastně chtěla, začnou se ti „najednou“ objevovat úplně jiné typy mužů! 🙂
Přejeme ti hodně úspěchů a budeme rády, když se s námi podělíš o své pokroky.:-)
Příště budeme pokračovat.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account