121

Jana Benešovská ve svém úvodníku o tom, co vás na webu čeká tento týden.

Každý nový měsíc v roce začínám novou stránkou v diáři a s ní nadějí – že budu lepší, zklidněná, nebudu jíst tolik sladkostí, budu všechno stíhat a k poslednímu datu si zapíšu ideálně o dvě kila méně.

Vždycky se mi zdá, že s novým rokem, měsícem, týdnem a s každým návratem z dovolené bude můj život nový a lepší. Tím spíš první dny v lednu a v květnu, kdy nikdo nepracuje a skoro prázdná mailová schránka dává pocit, že tentokrát by moje plány mohly skutečně vyjít. S touto nadějí jsem ve čtvrtek začala i květen, nad papírovým kelímkem moccha ve Starbucksu. U stolu s kouřící kávou se naděje “že tentokrát to vyjde” ještě zdvojnásobí, každopádně, co když opravdu? 🙂

Tento týden v úterý pro vás chystáme zbrusu novou rubriku “Tři otázky pro …” Kolegyně Aneta v něm nejen na tolik diskutované téma antikoncepce vyzpovídala lékaře, který tvrdí, že pilulka zásadně mění způsob, jakým si vybíráme muže. Což je, v máji, měsíci lásky, vážné téma k zamyšlení. Muži jsou i tématem naší pravidelné pondělní ankety. Budeme rády, když nám do ní svým názorem přispějete i vy. Pokud jste se rozhodla od prvního máje UŽ KONEČNĚ OPRAVDU běhat, určitě si zasoutěžte s Pumou. No a jestliže právě spřádáte plány na dovolenou a nic vás nenapadá, co takhle vyrazit s námi, ŽENAMI s.r.o.?

Hezký první májový týden všem,

Jana Benešovská

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account