132

Zdravím všechny posedlé ženy…;-)
Těší mne, že tyto stránky stále fungují. Tak se po drahné době opět setkáváme. Dnes již jsem zaběhlá invalidní důchodkyně. A stále pracuji v chráněné dílně jako grafička. Náplní mého současného života je kresba, děti, manžel, rodina, pes a kočka a zahrada….no a tak trochu…více…duchovní rozvoj. Nu což nebudu zbytečně skromná *smile* – Asi se zmne stává Anděl. No ale jaký, to ukáže čas. Můžu jen doufat, že ne ten padlý *wine*.
Zapojila jsem se členstvím do řad REIKI a učím se pracovat s energií, hlavně tou vlastní. Pěstuji bylinky, vyrábím mastičky, maceráty, likéry a čajové směsy. Netěšte se, nebo neďeste se? Pouze pro vlastní potřebu. Děti rostou a já jsem čím dál tím starší, pardon zralejší a samozřejmě prostorově výraznější. Co na to říct? Všechna ta láska a světlo se musí někam vlézt. Přece jenom litr mléky do náprstku nenalijete i kdyby jste se ……..
Z novinek pro vás mám, že od minulého týdne probíhá výstava mých prací v minigalerii ve škole v Mistříně. Kdo jste poblíž, můžete se podívat. Měla by tam být až do května. Během roku mě čekají i další výstavy, každopádně sem napíšu aktuální informace. Dále spolupracuji na knize o duchovní cestě, uvidíme, uvidíme, co se z toho vyklube.
Stále kreslím i komiks pro Teodora Pravického,
https://knihy.abz.cz/prodej/hledaci-prvniho-kontaktu-obrovsti-cervi
a další je rozpracovaný.
Mimo jiné, jsem opět vyhrála 1.místo ve své kategorii, tentokráte už jako profesionál. Moje posedlost, se začíná plně projevovat. 🙂
Předávání cen je v dubnu,v Praze, kde je připraven program i s tanečními skupinami. Byla bych ráda, kdyby jste nás (umělce) přišly podpořit. Info o celé akci jsem vám napsala níže.
 
Vážení,
dovolujeme si vám s radostí oznámit, že Věra Dupynová s dílem Podoby ženy se stala hlavní vítězkou v 11. ročníku mezinárodní soutěže TALENT AWARDS – Obor: Free Style.
Kategorie: Senioři – sólo – profesionál.
Blahopřejeme!

Slavnostní galavečer se koná 21.04.2018 (sobota) v Praze, a to od 16.hodin v divadelním sále
” KD MLEJN”.
Adresa: Kovářova 1615/4, Praha 5 – Stodůlky.
 
 
Doprovod, choreografové, pedagogové, rodina, přátelé aj., kteří přijedou výherce podpořit na galavečeru, prosíme o zakoupení vstupenek v předprodeji a to předplacením částky včetně poštovného jako za dopis, kde ušetříte nemalou částku za poštovné za dobírku a vstupenky Vám budou zaslané dopisem po obdržení peněz za objednané vstupenky. Částku Vám vždy potvrdíme kalkulací za počet vstupenek + poštovné.
Cena vstupenky / dospělou osobu v předprodeji činí 250,-KČ. Děti do 10ti let využívající sedadlo – vstupenka za 100,-KČ, děti do 3.let bez nároku na sedadlo – vstup zdarma.
Zakoupíte-li jednorázovou objednávkou 10.lístků, získáváte jedenáctý lístek ZDARMA!!!
(Za každých 10.zakoupených vstupenek, získáváte jedenáctou ZDARMA! Např. Při koupi 20ti vstupenek, získáváte 2:ZDARMA – tedy 22.vstupenek!)

Zakoupení vstupenek na místě v den akce NENÍ MOŽNÉ!
 
Jinak se cítím skvěle, do života mi přicházejí úžasní lidé a skvělé možnosti pro můj další rozvoj profesní i osobní. Říká se, že i cesta je cíl. Už toto rčení chápu. A bavím se. Dokonce jsem si nezávazně na všem, co se kolem mne děje, nastavila na displej telefonu fotografii cesty, kterou lemují stromy a v dálce jdou vidět keře s rozkvetlými rudými růžemi. Skrze porost kolem klikátící se v dálce mizící cesty prosvítají kužely slunečních paprsků. Úžasná kompozice k zamyšlení. A vcelku velmi pravdivá. Napadlo mě, že je v podstatě metaforou lidského života, jako cesty po níž kráčíme. Šťastný a bohatý ten z nás, kdož si najde chvíli k pokochání okolí. No a co říci, těm, kteří jen sledují bílou čáru uprostřed s hlavou skloněnou k zemi? Vzhlédněte a pořádně se nadechněte.
 
             Vaše věčně posedlá matka Věrka Dupynová

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account