Astrovhled od astroložky Dagmar Kocůrkové

Vše potlačené se dere na povrch

Slunce pluje ve své domácí královské září znamením Lva. Z jedné strany je sevřené planetou Saturn, ze znamení Vodnáře, z druhé strany planetou Uran, ze znamení Býka. Vše, co bylo potlačené se dere na povrch. V tomto čase je skvělé si nic nebrat osobně. Vše je ve změně, ve vnitřním i vnějším světě. Ať chceme, nebo ne tak tlaky jsou velké.
22. srpna slunce vstupuje do znamení Panny, kde postupně procházejí planety Mars, Venuše a Markur. Panna je zemské znamení stability, po emotivním létě se toto znamení a planety snaží nastolit konstruktivní řešení změn. Pět planet sluneční soustavy je retrográdními. Nedělají pohyb dopředu, ale dozadu a dovnitř. Je to planeta Jupiter a s ní přicházejí témata čemu věřím? Planeta Uran, co je skutečnou prométheovskou změnou? Saturn, jaký mám vnitřní řád a rytmus? Neptun, kde se obětuji? Pluto, co je třeba očistit a co má zemřít a znovuzrodit se?
 
Tento článek vyšel v Malostranských novinách / srpen 2021
 
————–
Pozvání na sebepoznávací seminář s astrologií  a archetypy: 8. 8. – Vědomí sebe a tvořivý potenciál – večer hlubinné astropsychologie se znamením Lva

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account