114

 
Uvěznění v pasti – omezení – překážky – komplikace

 

Jsme obklíčeni překážkami, skutečnými či imaginárními, a ty omezují naše přání a činy. Dovolujeme jim, aby nás ovládaly, limitovaly či věznily, a to z nevědomosti či kvůli malé sebedůvěře nebo ochromujícímu strachu. Kdybychom jen dokázali zmobilizovat svou vůli a postavit se k nim čelem, mohli bychom na ně shlédnout z výšky, posvítit si na ně a nakonec je překonat. Pokud se nám to podaří a učiníme to, vrátí se nám volnost a znovu vzlétneme.
 
Máte malou sebedůvěru? Ochromuje vás strach? Chcete najít svou sílu a schopnosti? Objednejte se na sezení a pomocí NLP technik pracujte na své změně.
 

Stanovit si cíl, rozhodnout se, na co zaměřit své úsilí, najít vlastní poslání.
 
Když jsme motivováni potřebou nebo ambicemi, máme k čemu směřovat. Rozhodli jsme se uspět.
 
Mladá umělkyně leží na podlaze v téměř embryonální poloze, možná je vyčerpaná nebo váhá, jestli se nemá vzdát. Přes nepolevující úsilí a opakovaná cvičení, které věnovala tomu, čeho chce dosáhnout, o sobě nyní pochybuje. Má vůbec na to, aby uspěla? Je v jejích silách to dokázat? Zoufalstvní, pochypnosti a frustrace kalí její pokroky. Možná její úsilí maří i jiné překážky, omezují ji její fyzické či mentální hranice nebo jí překážejí nějaké vnější faktory. Možná ji rozptylují či připravují o čas jiné závazky.
 
Je snadné snít a stanovovat si cíle. Otázkou je, zda je onen sen reálně dosažitelný nebo zda jde o fatu morganu, která nás bude jen mučit, ale zůstane nám nedostupná.

 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account