Eva Pitnerová

LUNA/MĚSÍC MÁ OBROVSKÝ VLIV NA ŽENY A MĚ TO NESKUTEŠNĚ FASCINUJE
Možná je to tím, že jsem narozená ve znamení Raka, a toho Luna ovládá. Luna se objevuje i v tarotových kartách. Ukazuje na skrytý svět, na těhotenství, temnotu, prenatální vývoj, iluzi a silné ženství. Karta Luna také symbolizuje tajuplné změny, pomalejší vývoj, nepředvídatelné cykly a prudký posun ve vnímání>> 18. 8. 2016 bude v 11:23 vrcholit úplněk ve znamení Vodnáře.
oČISTI SE MAGICKOU SILOU ÚPLŇKU

VLIV VODNÁŘE
Vodnář ovlivňuje lýtka, kotníky, holenní kost, achilovku, bérce, svalstvo předloktí, hormony štítné žlázy. Vodnář potřebuje prostor, svobodu, aby mohl být tvůrčí a naplno otevřít svůj potenciál. JE VYKRESLOVANÝ JAKO TEN, který rozhýbává věci kolem sebe. Pokud máte pocit, že vás něco svazuje, mohl by právě úplněk ve Vodnáři být tím, co uvolní pouta. Minimálně vás povede k jejich rozvázání.
Vodnářský pohled je plný obrazů, představivosti, a je velmi vynalézavý. Jeho silným aspektem je „vidět za roh“ a silná intuice, možná tak silná, že by se mohla nazvat „intuice jako Niagára“. Stejně tak jsem nazvala svůj eBook, kde o intuici promlouvám a ukazuji oblasti, na které má následování své intuice vliv>> Když se Vodnář spojí s úplňkem, vypadá to na velmi silné konstelace.

MAGICKÝ ČAS ÚPLŇKU
Probouzí v nás totiž ještě více ženskost, a ženy jsou s úplňkem spojené a regenerují se v jeho síle. Živí se jím. Navíc žena a magie k sobě neodmyslitelně patří. PŘI ÚPLŇKU SE ČAROVALO VŽDY, a přestože se mnoho žen domnívá, že čarovat mohou jen vyvolené ženy, chtěla bych říci, že tomu tak není.
Ženy, které čarují, si to pouze dovolily. Dovolily být si čarodějkami, tvořitelkami. Stačí důvěřovat svému vnitřnímu vedení a napojení na Božství (Boha/ Bohyni) a nechat se vést. DVĚ MALÁ ČAROVÁNÍ VÁM NYNÍ POPÍŠU.
ČAROVAT MŮŽETE I NĚKOLIK DNÍ PO ÚPLŇKU, KDY JE JEHO SÍLA JEŠTĚ HODNĚ INTENZIVNÍ.
oČISTI SE MAGICKOU SILOU ÚPLŇKU1

ČISTÍM SE OD NEGATIVNÍCH ENERGÍ A POSLUJI SVÉ SEBEVĚDOMÍ.

Očistný rituál na doma-
Vodu si připravte večer 17. 8. 2016 tak, že do skleněné láhve vložíte kopřivy (postačí i sušené) a hřebíček. Hřebíček zbavuje negativních energií a posiluje sebe-vědomí a kopřiva odhání zlé síly, a spolu s hřebíčkem posiluje sebe-vědomí. Zalijete je vodou a necháte do 18. 8. 2016 do večerní sprchy louhovat. Doporučuji alespoň 24 hodin.
Můžete do té vody vložit i kámen, který podpoří vaší očistu. TŘEBA KŘIŠŤÁL, NEBO ČERNÝ TURMALÍN. Vodu pak sceďte, kopřivy a hřebíček už dál nepoužívejte, kámen používejte dál. Očisťující vodu si přelijte do skleněné láhve a vezměte si ji s sebou do vany nebo sprchového koutu. Ve sprše se omyjte tak, jak jste zvyklé, a nakonec se opláchněte očisťující vodou. V případě koupele nalijte do vany, ale již bez dalších přípravků, a dopřejte si relaxaci.

Očistný rituál v přírodě-
Překonejte stud v noci ze čtvrtka (VRCHOLÍ ÚPLNĚK) na pátek a nahé vstupte do vody za svitu měsíce. Pozdravte řeku či rybník a požádejte je o spolupráci. Řekněte jim, že přicházíte očistit své energetické tělo. Požádejte vodu o svolení a poděkujte za to, že vás podpoří při této očistě.

girl-1542765_1920Obraťte se směrem k měsíci a můžete pronést například tato slova:
Luno, ty, jenž nás vyživuješ a regeneruješ, ty, se kterou jsme spojené, luno, nositelko emocí a citlivosti, matko intuice, prosím očisti svým světlem mé energetické i fyzické tělo. Poděkujte, pokloňte se jí i vodě a celá se do ní ponořte. Vychutnejte si noční úplňkovou koupel, která bude mít nejen osvěžující užitek.

Jak ráda bych si letos udělala noční úplňkovou koupel, budu si ale ještě muset počkat, až mě naše Lia propustí ze své blízkosti během nočního mazlení. Takže se přidám k těm čarodějkám, které si doma vytvoří svůj odvar a nepohrdnou očistou ve vaně 

<div id=

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account