96

Jednou jsem takhle ležela ve vaně a přemýšlela o svých podnikatelských aktivitách a jak bych ještě mohla využít své schopnosti. Co je to, co mi jde snadno, co umím, kde jsou moje další silné stránky. A odpověděla jsem si – v práci s energiemi (čarování).
Už zhruba od svých třinácti let mám tu schopnost, že „vidím“. Vidím auru lidí, vidím energie, bytosti, které tu na světě jsou… Přátelé mi říkají, že mám rentgenové oko, dokáže se zaměřit na člověka a poznat, kde má nějaký zdravotní problém, co je zdrojem jeho příčin…
Přátelé mě již několik let žádají o „skouknutí“ nové partnera, zda je pro ně ten pravý, a pak mi jen s odstupem času říkají, že jsem měla pravdu, i když tomu na začátku moc nevěřili.
Léčením lidí a výukou, jak pracovat s energiemi, už se tedy zabývám spoustu let. Mýma rukama prošla spousta žáků.
A mě napadlo využít to, co umím i v podnikatelské a firemní sféře. Tak vznikl můj nový projekt www.firemnicarodejka.cz , kde se právě této sféře chci věnovat.
I tady se jedná o práci s lidmi, i tady můžete mít bloky (v podstatě si sami komplikovat příliv nových obchodních příležitostí, peněz, bezproblémových klientů atd.), můžete mít v týmu nevhodné lidi na tu danou pozici atd.
Způsobů, jak si zlepšit život nejen soukromý, ale především pracovní, je spousta.
A to, jak a že to funguje, se pozná velmi brzo. J
Pokud i Vy usoudíte, že byste v této oblasti potřebovaly změnu, kontaktujte mě. 🙂
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account