Taky máte často pocit, že jste úplně samy? Na všechno a na všechny. :;( Smutná, že není nikdo, kdo by vás podržel, vyslechl nebo pochopil? Že za vámi nestojí ten pravý muž, silný rytíř, který vás vždy ochrání, bude při vás stát a nedovolí, abyste upadla? 
No jo, ale ono to tak s tím rytířem skoro nikdy není….většinou jsme na to opravdu samy. Nechci znít pesimisticky a tragicky, ale jsme to stejně vždycky jen my samy, kdo vše musí unést a zvládnout. Je to asi blbý, ale opravdu se nemůžeme spoléhat na nikoho, kromě sebe samých.
Jistě si říkáte, že vy máte úžasného přítele nebo manžela a já vám to moc přeji!!!:-) Ale myslete prosím na to, že se to prostě může bohužel stát. Že tam najednou nebude pro vás. Cesty osudu jsou nevyzpytatelné a opravdu na to všechno můžete být najednou sama. Mě to ani nenapadlo a měsíc před otevřením Pracovny v Brně jsem zůstala sama a na dně.
Mně, a bohužel i více ženám v mém okolí, se to v nedávné době stalo a není to sranda. Je to fakt blbý, když na někoho na 100% spoléháme a důvěřujeme mu a pak STŘIH …!!! Asi se na to nedá připravit. Jdeme do vztahu často naplno, vkládáme do toho celé srdce a podle mě to je dobře, ale o to víc pak taková situace bolí….
Nebojte, mé vylívání srdíčka má šťastný konec.:-) Stejně jako v životě, kdy vše vždycky dopadne tak, jak má a vždy je to pro nás zkrátka to nejlepší!! Často to bolí a bolí to dlouho. Čas je v tomto případě jediný lékař…a také láska. ALE ne láska ke klínu, kterým vytluču ze srdce klín předchozí (jasný, že i tohle pomáhá :)).
Já ale mluvím o LÁSCE K SOBĚ SAMÉ!! O to tu jde. Ta osoba z našeho života odchází z určitého důvodu a třeba právě proto, aby nás naučil milovat samu sebe, dělat, co nás baví, myslet chvíli jen na sebe a být šťastná z hloubi duše. Je to vždycky jen o tom, jak se na takovou situaci podíváme. Často nemůžeme ovlivnit to, co se nám v životě stane, ale VŽDY můžeme ovlivnit to, jak se k tomu postavíme….
Není to trest, je to příležitost milovat sebe samu, zajít si na to víno sama nebo s holkama, dát si kafíčko a usmívat se na všechny kolem. Všechno je tak, jak má být. Buďme silné! Nikdy nejsme samy, LÁSKA je vždy s námi!*heart*
S láskou k sobě;-)
Klára*enzo*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account