45

Jak se v dnešní době dá fungovat bez jazykových znalostí? 
Popravdě si to neumím moc představit. Anglicky mluvím od malička, základy němčiny i dalších světových jazyků také mám a přijde mi to naprosto úžasné, protože ať jsem kdekoliv, nebo dělám cokoliv, jednoduše přepínám z jazyka do jazyka. 
Jak je život bez znalostí jazyka komplikovaný jsem si uvědomila na cestách s kamarádkou, která vůbec nemluví ani nerozumí. “Co říkali? Kam máme jít? Co je tam napsáno? Já tomu vůbec nerozumím…” A takové výroky byly průběžně doprovázeny pocity frustrace a vzteku sama na sebe, že byla líná se ten jazyk naučit. 

Pozitivní je, že hned po návratu z dovolené s anglinou začala.
A jak jste na tom vy? Máte podobné zkušenosti s někým ze svého okolí, nebo dokonce jste toto sami zažili? A na co pořád čekáte? Nejde o to hned psát eseje v cizím jazyce, ale rozumět a dorozumět se. 
Tak neváhejte a přihlašte se na zítřejší online přednášku o anglickém jazyku a odvažte se konečně posunout své znalosti na další metu. 
Angličtinu můžete studovat s celou rodinou z pohodlí domova a v soukromí tak můžete zdokonalit jak svou výslovnost, tak rozšířit svou slovní zásobu. Je to zábavné! 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account