Snad každý z nás zažil určitý stupeň bolesti hlavy. Někdo se setká s mírnými obtížemi, někdo však musí čelit silným bolestem. Podle Louise L. Hay trpí bolestmi hlavy lidé, kteří si sami sobě ubližují. Může jít například o lidi, kteří na sebe vyvíjejí příliš velký tlak, nadmíru se snaží zvládnout obtížné situace nebo chtějí být dokonalí a neustojí nátlak, který na sebe kladou. Jde vlastně o určitou formu sebetrestání. 


Je dobré se zastavit a ptát se sami sebe, čím a jak jsme si ublížili. Nebo zda jsme v poslední době nezažívali více stresových situací, a nedusili se zlobou, kterou jsme neventilovali. Kdy jsme na sebe kladli velké požadavky? Kdy jsme na sebe tlačili? Kdy jsme chtěli něco dokázat či získat, a ono to nešlo? Kdy jsme šli tzv. proti zdi? Obvykle se stává, že si spouštěč bolesti hlavy uvědomíme poměrně rychle.
Potíže v oblasti hlavy tedy znamenají, že máme nějaký větší nezvládnutý problém vůči sobě. Nehledě na to, zda odhalíme příčinu, je třeba vpustit do svého života volnost, odpustit si, relaxovat a uvolnit se. Bolavá hlava volá po uvolnění, oproštění se od přílišného tlaku, který na sebe klademe my sami. 
MIGRÉNA znamená znechucení z nátlaku a manipulace ze strany druhých. 
AFIRMACE:
*heart* Vpouštím do svého života volnost a radost
*heart* Mám se ráda taková, jaká jsem
*heart* Raduji se z toho, co mám
*heart* Nechávám vše volně plynout
AFIRMACE PRO MIGRÉNU:
*heart* Přizpůsobuji se běhu života
*heart* Nechávám život, aby mi příjemně a snadno zajistil vše, co potřebuji
*heart* Život je tu pro mě
 
Zdroj: Louise L. Hay
Foto: Pexels
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account