223

…a pohádky byl konec, řekli by v dětských knížkách. Jenže nebyl. Naopak. Když skončí trápení, tak pohádka teprve začíná! 🙂 Máte v rukou několik mocných nástrojů, jak se zbavit svých starostí jednou pro vždy.
 

Síla rozhodnutí
Možná nevěříte tomu, že rozhodnutí něco změní. Že má nějakou moc. A přesto je to právě rozhodnutí, které Vám pomáhá v životě ke změnám – k pokroku. Rozhodnout se můžete pro cokoliv:

Že uděláte něco se svým životem.
Že necháte všechno plavat.
Že je na čase jít dál…

Tato rozhodnutí však budou mít svou moc pouze tehdy, pokud si k nim také stanovíte cíl. Když se rozhodnete, že se něčím dál nebudete trápit, ale nedokážete si v mysli představit, co bude dál, toto rozhodnutí nevydrží a pocit úlevy se možná dostaví, ale jen krátkodobě. Stejně tak, pokud se rozhodnete, že je čas na změnu a neodpustíte sami sobě, že jste se tím nechali tak dlouho mučit, opět se nikam neposunete. Alespoň ne z dlouhodobého hlediska.
 
Prvním krokem je tedy rozhodnutí. Zaujměte postoj k dané věci. A tím myslím, postavte se tomu čelem. Není se čeho bát. Už jste na tom špatně, není co ztratit, teď je čas na vzdor! Vzdor proti křivdám, trápení, nesmyslnému ubližování… Doplňte si co chcete. Je na čase říct:

„DOST!“

…ale, co když se na to necítíte? Pak je tu další kouzlíčko: 🙂
 

Síla vděčnosti
Jestli se vděčnosti naučíte – a ano, toto je dovednost, kteouá je taky třeba vybrousit (pusťte se třeba do mého Akcelerátoru přání) – potom se můžete těšit na vyrovnaný život. Na stabilní vnitřní klid. Jestliže se do všeho teď nemůžete pustit na plno, třeba Vám schází síly, tak si nedávejte za cíl Vortex (tedy cítit se tak, že je všechno možné, jako euforie z žití). Dejte si za cíl, že se uklidníte, budete vyrovnaní a bude se Vám lépe žít a dýchat.
 
Buďte vděční každý den! Najděte v té oblasti, která Vás trápí co nejvíce vděčností dokážete! Jděte do toho! Je úplně jedno, jestli toho zvládnete jen trochu. Nevadí. Počítá se každý progres, každý krůček kupředu.

„Důležité je něco dělat!“

Nemáte se čeho bát, nemáte co ztratit:
JEN SE ROZHODNĚTE A BUĎTE VDĚČNÍ! Zbytek přijde sám. Čemu dnes řeknete „dost“?

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account