1.)    Nikdo není tak zaneprázdněn, aby vám nemohl odpovědět
Je přitom úplně jedno, jestli jde o milence nebo člověka, u kterého jste byla na pracovním pohovoru. S časem se to má jednoduše, na to, co opravdu chceme, si ho najdeme vždy. A všechno ostatní jsou jen výmluvy. Čím dříve se zbavíte lidí, kteří si vás nezaslouží, tím lépe!
2.)    KAŽDÝ dává své zájmy na první místo
A nezáleží na tom, jak milující a hodný člověk to je. Většina se z nás snaží dostat maximum a ještě víc. Důležité je nastavit si hranice a naučit se říct ne.
3.)    Je nemožné uspokojit každého
Kdybyste udělala všechno, co po vás kdy kdo chtěl, pravděpodobně byste se zbláznila. Pravdou je, že nikdy nemůžete udělat všechny šťastnými. Můžete to samozřejmě zkusit, ale neuspějete. Dělejte tedy hlavně rozhodnutí, která jsou užitečná pro VÁS.
4.)    Svět vám nic nedluží
Jsou jen dvě možnosti: celý život se litovat, protože si přece zasloužíme mnohem víc, nebo chytit život za pačesy, vyrazit do světa a dostat to, co chcete.
5.)    Už žádné výmluvy
Celý život můžete strávit tím, že budete lamentovat na nedostatkem financí, příležitostí… doplňte si cokoliv. Pravdou ale je, že nejvíc od života dostanou vždy ti, kteří se na nic nevymlouvají a vždycky najdou způsob, jak překážky překonat.
6.)    To, co vás definuje, jsou činy
Je úplně jedno, jak dlouho budete sedět a vymýšlet, jak jednoho dne zlepšíte svět. Myšlenky jsou hezká věc ale dokud nejdete ven a nezačnete něco dělat, jsou, pardon, opravdu k ničemu. Tak hurá do toho! 🙂
7.)    Nikdo vás nezachrání před vaším životem
Problémy bohužel nejdou řešit mávnutím kouzelného proutku. Nejlepší je postavit se jim a udělat ve svém životě změnu. 
Připraveno podle Brightside.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account