Velmi akční týden přeje komunikaci, vyřizování, skvělému nadhledu, který je navíc ještě osvícen jakousi vizí, která může tento týden být až magická. Nebo být velmi silně cítit. Vlna úlevy a nadšení zároveň, že přesně víme, co činíme, kam míříme a co pro to máme udělat. Perfektní čas pro regeneraci duše i těla – můžeme se cítit nabiti energií a chutí na cokoliv, co jen budeme chtít. Někdo se může tento týden rozhodnout pro něco odvážného nebo něco, co mu zajistí do budoucnosti pevnou půdu pod nohama. V tomhle případě vyhlížejte starší osobu, muže nebo osobu, která má s tím, co zamýšlíte, velmi bohaté zkušenosti. Někoho, koho se můžete zeptat. Kdo vám podá ruku a přidrží vás na tu malou chvíli, než zase budete moci jít sami. Kdo ukáže směr. Může to ale být i něco více hmatatelného, jako finanční obnos, který umožní splnit si sen, nebo postoupit někam, kam jste potřebovali. Dostanete do ruky něco malého, co vám umožní si říct: „Tak, a teď mám přesně to, co jsem potřebovala, abych… a tak se nadechnu a půjdu to udělat.“
Není to moc pohyblivý čas, spíše se v něm potichu, a přesto s obrovským řachotem, překládávají informace a události kolem tak, abychom s nimi mohli účinněji pracovat dál. Tichá plánování. Týden odvážných myšlenek. Víc než kdy jindy se nám budou tento týden zjevovat nápady, vize, pochopení, která budou potřebovat ještě uzrát, to je pravda, ale bude tu ten první impuls. Nevylučuji, že k němu nedostanete i toho patřičného člověka, který vám pomůže, nebo je ztělesněním té prvotní jiskry, která je potřeba. Že by pokračoval minulý týden a znovu dostáváme na talíř to samé téma, ale tentokrát je z něj něco poodhalené. Více je vidět, o co přesně šlo. A tedy může začít druhé kolo zvažování, jestli to tak chci, nebo ne… Jestli něco nového pustit do života, byť by to byla jenom myšlenka nebo připuštění si jiné skutečnosti, než na jakou jsme zvyklí.
Znovu tu je faktor, který odhaluje to, co zůstávalo skryto. Cokoliv potřebujete, zkuste tento týden vykomunikovat. Podnítit ten proces objasnění. „Chci vědět, co bude dál“, „Chci vědět, jak to tedy je, abych mohla udělat další krok.“ Nebo jen proto, aby se podoba budoucnosti vyjasnila. Čas přeje změnám a práci na změnách – bude jasně zřetelné, čím by vám prospěly. A i když je nemusíte potom realizovat, už jenom to, že si z těch úvah něco vezmete, drobného a nenápadného, je velkým krokem.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account