112

 
Léto je definitivně pryč, hlásí se zima. Je třeba změnit radikálně i náš šatník. Už jste se přeorientovaly na teplejší oblečení? Vyrážíte na nákupy? A vyklízíte skříně?
 
„Šaty dělaj člověka“ – podle oblečení získáváme o druhém první dojem, svým zevnějškem naopak vysíláme k okolí první signál o nás. Dokonce má styl oblečení vliv i na výběr partnera. Ano, je to tak, v té první fázi zaměření se na vhodný přitažlivý objekt našeho zájmu se podle průzkumu my ženy rozhodujeme podle stylu oblečení muže, bez ohledu na jeho postavu, zda je muž svalnatý, či ne, zda je vlasatý, či plešatý… No, nedivme se, stačí se podívat do přírody, kde jsou často právě samečci vybaveni pestrými barvami, aby své budoucí partnerky zaujali. Příroda ví, co na nás ženy platí… 😉
To, co nosíme, ovlivňuje, jak se cítíme. Nelze tedy nad naším šatníkem jen tak mávnout rukou. Zároveň ale nemůžeme trávit dny nakupováním stále nových a nových svršků, které pak sotva oblékneme a do skříní už se pomalu nevejdou…
 
Kde najít tu správnou míru?
Jak vybírat oblečení s rozumem, aby nám nic důležitého nechybělo a měly jsme vždy v čem vyrazit do práce, do divadla, do přírody i na společenský večírek… a cítily se v tom dobře? Jak sladit boty a kabelky, k čemu obléknout dlouhý kabát, k čemu krátkou bundičku, jak a s čím kombinovat sukně, kalhoty, blůzy, trička, vrstvené oblečení, pohodlné, volné i vypasované, které udělá dokonalou postavičku…
A jak to všechno zvládnout a nemít přetékající šatník plný věcí, které si nakonec oblečeme jednou, dvakrát a nakonec zůstaneme stejně u těch nejoblíbenějších kousků? A jak mít v těch věcech vlastně přehled?
 
 
Víte si se svým šatníkem rady, nebo vám přetéká přes hlavu?
Třídíte pravidelně letní a zimní šatník? Vyhazujete při té příležitosti vždy ležáky, které sice ještě dobře vypadají, ale už jste je dlouho neoblékly? A kam s tím vším?
Předáváte vyřazené oblečení kamarádkám na probírku, nebo odvážíte pytle rovnou do sběrných kontejnerů? Nebo je nabízíte k prodeji a ještě na tom dokážete něco vydělat? Napište své tipy – co s nenošeným oblečením a jak rozumně vytřídit šatník?
První postřehy a dojmy můžete psát sem do komentářů, řádně se rozepsat pak můžete v celém samostatném blogu. Napište nám o svých zkušenostech s šatníkem, předejte svůj příběh, zážitek, osvědčené rady, ale i cesty, kterým se raději vyhnout… Je šatník vaše slabé, nebo silné místo?
Inspirujte nás ostatní ženy!
 
Zapojte se do soutěže!
Do titulku vašeho blogu vždy napište:
SOUTĚŽ blogerek: Můj šatník – (pokračování titulku už je na vás)
Soutěžní blog ukládejte do rubriky Móda a styl – nejpozději do 25. 10. 2015!
Autorka nejčtenějšího blogu získá kosmetický balíček v hodnotě 625 Kč.
 
Těšíme se na vaše inspirace, zážitky a přejeme samé krásné kousky ve vašich šatnících. Ať se v nich cítíte jako královna!
 
Ze soutěžních blogů si už můžete přečíst:
Můj šatník – prostě pohroma
Můj šatník – miesto, kam sa chodím vyblázniť
Můj šatník – a já
Můj šatník aneb kdo vyhraje? Srdce nebo rozum?
Môj šatník – zima, teplejšie, teplo, horí, DŽÍNSY!
Můj šatník – můj styl
Můj šatník – přetéká k prasknutí. Jak to, že nemám co na sebe?
Můj šatník – 10 faktů o mém oblečení
 
Soutěž už má vítězku! Gratuleme! Kdo vyhrál se dozvíte ZDE.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account