180

Recepty na krásně zářivou plet zná každý – být mladá, být pořádně vyspaná, být hydratovaná a být štastná. Teorie je fajn, ale co když se vám zrovna některého z těchto rozjasňujících faktorů nedostává? Od toho tu jsou rozjasňující báze! Díky nim bude vaše tvář zářit štěstím a zdravím, i kdybyste po týdenní angíně a v depresi propařila tři noci za sebou!

Co to je a co dokážou?

Podkladové rozjasňující báze mají stejně jako jejich obyčejné kolegyně všechny klíčové vlastnosti, které se od nich očekávají. To znamená: vyplňují pory a jemné linky, opticky tvář vyhladí a výrazně prodlouží trvanlivost vašeho make-upu. Kromě toho jsou ovšem obohacené světlo odrážejícími částečkami, které plet doslova zaplaví světlem.

Jak se používají?

Rozjasňující podkladové báze neboli primery ůze použít trojím způsobem. Můžete je použít zcela samostatně, aniž byste na ně dál nanášela make-up. Takto vám vykouzlí hydratovaný vzhled s blur efektem. Nebo je používejte pod make-up, se kterým splynou a vaše plet bude dokonalá po všech stránkách. Pro maximální rozjasnění je také můžete přimíchat do svého make-upu a nebo je dokonce na lícních kostech, hřbetu nosu a v srdíčku rtů použít na make-up místo rozjasňovače.

Pro koho jsou vhodné?

Oceníte je, pokud prožíváte náročnější období nebo prostě jen chcete být dokonalá. Díky neutrálním barvám splynou s každým odstínem pleti.

Rozzáření- primer Born to glow jedním tahem rozzáří a vyhladí

Výsledek obrázku pro we heart it nyx born to glow

Extra efekt – Báze Primer plus llluminating svými světlo odrážejícími mikročástečkami tvář doslova rozsvítí 

Související obrázek

Na fotku – Podkladová báze Insta glow se hodí ke každému tonu pokožky a vykouzlí přirozené prosvětlení 

Výsledek obrázku pro we heart it miss sporty insta glow

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account