Listopad je tu a s listopadem i jedna realitní novinka…

Nový rezidenční projekt společnosti PSN je venku! Prodej bytů v rekonstruovaném bytovém domě BackYard Dejvice byl zahájen!

Podívejte se na nové byty, o které je v Praze takový zájem, v lukrativních lokalitách obzvlášť. A Dejvice lukrativní lokalitou vskutku jsou. Dokonce představují jedinou pražskou čtvrť, která vznikla jako luxusní rezidenční oblast, a to na počátku již na počátku minulého století. Velkolepý urbanistický plán s kruhovým centrálním náměstím a paprskovitou sítí ulic, příčných pásů a honosných budov kolem náměstí vytvořil architekt Antonín Engel.

Foto: BackYard Dejvice, PSN

Minulost a současnost v jednom domě

BackYard Dejvice reprezentuje dynamiku života ve městě a současně skýtá i tolik potřebné poklidné zázemí. Puristická architektura je provázaná s náladou zeleného vnitrobloku. Ten ještě násobí komfort bytů, celkem čtyřiceti exkluzivních rozměrech v těch nejžádanějších dispozicích 1+kk až 2+kk.

Stejně jako další projekty PSN i BaxkYard Dejvice harmonicky kombinuje úchvatné historické genius loci s moderními technologiemi, které zaručují dokonalý komfort. Komfort a technologie reprezentuje například prosklený venkovní výtah.

Historie sahá až do roku 1929, kdy dům vznikl jako dílo stavitele Otakara Medka z Pardubic.

Foto: BackYard Dejvice, PSN

Svět pohody

BackYard Dejvice je zasazený v prestižní čtvrti, leží v blízkosti prestižních univerzit. Na ty ostatně odkazuje již název ulice Studentská. Architekti PSN však pro inspiraci vyrazili až do Velké Británie, za těmi nejslavnějšími univerzitami světa a za typickými britskými městskými dvorky. Ty se staly námětem pro vnitroblok s grill zónou a prostorem pro piknik. Láká k posezení se sousedy či přáteli, zábavě, relaxu i osobní meditaci. Možností k trávení volného času je v okolí domu ještě mnohem víc. Dejvice, které patří k městské části Praha 6, jsou čtvrtí kaváren, restaurací, klubů a zábavy. Nechybí tady kultura, sportovní příležitosti ani relaxační místa. V dejvickém kampusu se pravidelně konají různé akce, nejenom pro studenty.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account