135

Patříte mezi ty šťastné ženy, které milují svou práci, nebo je pro vás jen nudnou či protivnou nezbytností k finančnímu zajištění? Asi jste jen nenašly to pravé. Má rada zní – hledejte a najdete. Pokud člověk přistupuje k životu stylem “kdo nic nedělá, nic nezkazí”, můžete mít relativně klidný, zato zaručeně nudný život. O takový fakt nestojím. Vy ano?
Zhruba před rokem jsem tu psala, jak jsem si vytvořila bezva projekt Kancelář snů. Jsem s ním spokojená i dnes. Po půl roce jsem nadšeně hlásila, že jsem ho doplnila o eshop a učím se od píky, co obnáší tvrdý chleba prodeje zboží přes internet. Nemálo mi v tom pomohl i seminář v pracovně ŽENY s.r.o. Obojí stále běží a já se rozplývám nadšením z každé objednávky, abych i ostatním mohla předat kousek svého plnícího se snu. Vždyť brzy budou Vánoce, takže naskladňuji nové zboží jako o život…
Chvíli jsem si myslela, že veškeré plnění mých pracovních snů možná ustrnou pomalým rozvíjením tohoto kancelářského projektu. Praktická zkušenost mě však poučila a ukázala mi, že to nestačí.

NOVINKA ZVANÁ COOLBIŽUTERIE
Tvrdě získané zkušenosti z provozování eshopu mi nedaly spát a došlo mi, že bych byla sama proti sobě, kdybych se je nesnažila dále zužitkovat. Ve stejné chvíli mi taky došlo, že jedna z kategorií produktů eshopu Kancelář snů se tam tak trochu nehodí a přitom mě to k ní děsně táhne. Přece jen jsem ženská, takže pochopíte, že bižuterie a módní doplňky se mi prostě zaryly pod kůži. A tak uplynul další půlrok a je to tady – druhý eshop nazvaný COOL bižuterie.
Vyhledávat zboží pro tento eshop je opravdový požitek, ale tím to nekončí. Vysnila jsem si, že nestačí jen ukázat šperk na fotce, ale mnohem lepší je poskytnout zajímavou módní inspiraci, s čím ho zkombinovat. Naštěstí jsem objevila geniální internetovou aplikaci Glami (a se mnou další desetitisíce žen), ve které mohu nejrůznější outfity a kolekce tvořit. Samozřejmě s ukázkami bižuterie a doplňků ze svého eshopu. To je pro mě ten pravý “rauš”!
Milé dámy, pokud milujete módu, tuhle “hračku” si vyzkoušejte. A pokud se vám nechce, budu alespoň ráda, když dáte komentář nebo srdíčko k outfitu, který se vám v mém setu líbí. 🙂
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account