121

Jaké to bylo? Jednoznačně skvělé!
Kdo nebyl, ten se nedozvěděl, co se letos nosí, co letí, co je IN. Jaké nosit barvy, jak kombinovat a také co naopak nikdy na sebe nevzít.
Večerem prováděla stylistka WEEF a jestli si myslíte, že to byla jen přednáška co a jak nosit, tak se mýlíte. Weef totiž donesla spousty časopisů a chtěla, abychom je zničily. Ano, rozdala nám lístečky s tématem outfitu, který máme vytvořit – procházka s rodinou, firemní večírek, plážová móda atd. A tak jsem popadly nůžky, vrhly se na časáky a stříhaly a stříhaly….a kombinovaly a lepily. Byly jsme opravdu tvůrčí, nezapomínaly jsme ani na doplňky včetně vůní, brýlí či foťaků. Zkrátka jsme myslely na vše, co, že nutně na danou akci potřebujeme.
Běhěm celého večera, který neskutečně rychle utekl, panovala super atmosféra, pohoda a jednoznačné pokyvování hlavou, že móda je prostě naše. Milujeme ji, rádi shopujeme a sledujeme různé módní magazíny. Odhalily jsme i to, jak se máme oblékat dle typu naší postavy, co si vzít na sebe na večírek, módní přehlídku nebo do práce.
Weef na nás myslela a dokonce nám ke [:]  přinesla domácí bábovku a  na závěr nám předala nejen drobný dárek, ale také voucher na “Organizaci šatníku se stylistkou”.
Nevím co Vy dámy, ale já jdu hledat co si zítra vezmu na sebe a dle Weef už připravuji raději dva outfity.
Jak to máte Vy?
Sáhnete ráno po tom co Vás napadne a nebo si oblečení připravujete předem?

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account