60

Přišel čas na ty nejdůležitější šaty – šaty svatební. Jaké jsou vlastně trendy pro tento a nadcházející rok a na co byste naopak neměla ani pomyslet, pokud chcete být šik nevěsta?
Nevěsty za posledních sto let oblékaly šaty různých střihů, délek a odstínů. Od střídmých a cudných šatů, až po ty korzetové zdůrazňující ženské křivky. Ty z vás, které se do toho chystají praštit letos nebo příští rok, by ale měly klasické korzety a šlehačkové sukně spíše vynechat. Jistě, stáhnout vršek, když je třeba, nevadí, ale trendy směřují na opačnou stranu. Svatebním šatům opět kralují transparentní materiály, krajka a rafinovaně zahalená ramena. Velkou událostí byla svatba Kate a prince Williama, kde se právě trend krajkových rukávů dostal na přední stránky fashion magazínů.

Zdroj: Pinterest

 
Šaty mohou být rozevláté á la antická bohyně nebo naopak úzké na tělo. Menší postavy by měly volit ideálně šaty bez ramínek, dámy vyšší postavy mohou sáhnout po šatech s širšími ramínky. Základem ale samozřejmě je, aby šaty perfektně seděly a lichotily VAŠÍ postavě.

Zdroj: Pinterest
Pokud jde o doplňky a líčení – v jednoduchosti je krása. Trendy jsou různé květové čelenky, jednoduché elegantní či antické účesy. Make-up by měl působit přirozeně a ne tvrdě.
O tom, co vše bylo módní a kdy pokud jde o svatební róby, můžete zhlédnout v tří minutovém videu od Mode.com níže. 🙂

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account