Party stan nemusí být řešení pouze v létě a na osvědčené akce. I na podzim, právě když prší, představuje to nejlepší, co se dá na poslední chvíli objednat. A nejen na poslední chvíli – například pro taneční školy jde už dnes o tradiční řešení. Party stan je praktický kdykoli, když je potřeba schovat partu dětí na víkendovém soustředění nebo sportovním turnaji.
Party stany lze používat i pro jiné eventy, než jsou svatby, party nebo firemní večírky. Často jsou to právě akce pro děti. Stany se tak využívají nejvíce od června, kdy jsou dětské dny a akce k ukončení školního roku. V létě pak navazují různá letní soustředění a tábory, které využívají stany pro cvičení, praktické aktivity nebo tancování, když nemají dost tanečních sálů. Což většinou v rekreačních zařízeních, kde se podobné akce konají, nemají. „Máme hodně klientů, kteří organizují dětské akce. Dlouhodobě spolupracujeme s několika tanečními školami a oboustranně funguje spolupráce perfektně. A samozřejmě velmi atraktivní je i podzim, kdy letní dny a babí léto střídá déšť a počasí je velmi nepředvídatelné,“ vysvětlil majitel Partystanyhned.cz Martin Rajnoch.
Stany se staví i pro školy v přírodě nebo na sportovních soustředěních. Právě na podzim všichni využívají party stany jako zastřešení pro sportovní a jiné pohybové aktivity dětí. „Když postavíme klasický party stan deset na dvacet metrů, získáme dvě stě metrů čtverečních, což může být pro třicet dětí, které tam pak mohou hodinu a půl tančit nebo cvičit s lektorem. Jde o optimální řešení, kdy chcete být venku a zrovna vám nepřeje počasí,“ potvrdil Martin Rajnoch.
Stany mají mnoho využití, lze jimi zastřešit i část atletického stadionu, aby se mohlo dál sportovat v nepříznivém počasí. I plavecký bazén se dá přikrýt, například ten dvacet pět krát patnáct metrů je ideální. Možnost zakrýt sportovní plochu stanem existuje u aktivit, které nejsou závislé na výšce, ale na ploše. „Pod stanem jde provozovat veškeré míčové sporty, kdy jsou nebo byla pravidla upravena tak, aby se nekopalo ani neházelo vysoko, ale jen při zemi. Stavěli jsme například stan pro lukostřelce, tam také nepotřebují výšku,“ shrnul Martin Rajnoch, majitel Partystanyhned.cz.

PARTYSTANYHNED.cz

Jsme specialisté na pronájmy a prodeje party stanů, stanových hal, skladových hal a vybavení pro pořádání eventů a společenských akcí. Naše působnost je po celé ČR: Praha, Brno, Liberec, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Jihlava atd. Našim partnerům nabízíme vždy něco navíc. Vážíme si spolupráce s novými i stávajícími partnery, jejich spokojenost s našimi službami je pro nás vždy na prvním místě. Díky letitým zkušenostem s pořádáním eventů a akcí širokého spektra zaměření nabízíme ideální řešení od zastřešení včetně vytápění a klimatizace až po catering včetně mobiliáře, inventáře a sociálních zařízení. Party stany samozřejmě tvoří základní prvek našich služeb.
Garantujeme vám profesionalitu, kvalitu a rychlost. Věříme, že všechno, co stojí za to, aby bylo vykonáno, stojí za to, aby bylo vykonáno výborně. Více informací najdete na www.partystanyhned.cz.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account