84

Tentokrát jsem se vydala na nákup knih
Znáte ten pocit, když si koupíte nějakou novou věc, neokoukanou, s vůní novoty a plnou barev..
Některé z nás cítí tu euforii, když si koupí nové boty, blůzku, sako, kostým, sukni… Jiné zase po koupi nového mobilního telefonu, automobilu, nebo při nákupu vybavení do svého podniku.

Já jsem takovou extázi dnes cítila při nákupu v knihkupectví. Na slevovém portálu jsem si koupila Voucher s 25% slevou a vyšla do světa písmenek.
S sebou jsem si  nesla dlouhý seznam 22 knih. Růžovým zvýrazňovačem jsem si podtrhla knihy, které určitě chci a žlutým zvýrazňovačem knihy, které musím prolistovat a nepodtržené knihy byly jen knihy, které mě zaujaly, ale stavět na hlavu se kvůli jejich absenci nebudu.
Výsledek?
Z 22 knih jsem sehnala jen 8 a z nich jsem nakonec koupila jen 4 a 2 knihy, které jsem ani na svém pečlivém seznamu neměla. K mé smůle byly téměř všechny mnou vybrané knihy VYPRODANÉ!
Knihy naprosto miluji a myslím si, že jsou i v dnešním světě velmi důležité, leč bohužel až příliš často odsunované na druhou kolej (za internet s online zpravodajstvím). 

A ponaučení? I při akci v knihkupectví je třeba jednat rychle. Já šla až třetí den ze 14ti. Akce se zučastnilo téměř 1 500 lidí a to ještě stále není prodej voucherů u konce.
Neb i byznys s knihami může v dnešním světě vynášet velké peníze, jen musí mít zákazník pocit, že na vás vydělal.
A co vy? Rády čtete? Stíháte to? Také se občas vydáte na knižní nákup?

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account