V sobotu 8. 10. v 13:55 poběží na televizi Barrandov první díl nového pořadu nejen o vaření Vaříme s Vendy a hned v neděli 9. 10. v 13:50 bude následovat díl druhý. Pořad je zaměřený na českou kuchyni a její klasické, ale pomalu mizející recepty. Moderátorka pořadu Vendula Špetlíková chce diváky inspirovat k tomu, aby tyto recepty opět vyndali ze šuplíků, vařili podle nich a předali je nejen mladším generacím. V každém díle také vystoupí známý VIP host se svým potomkem nebo blízkým, společně budou pomáhat při vaření a přitom vést rozhovor.
„V mém pořadu chci divákům nabídnout pohled do mé kuchyně, ale hlavně je chci inspirovat k výzvě Předej to dál! Všichni máme doma spousty receptů po našich maminkách, babičkách a ze starých kuchařských knih, které střežíme jako rodinný poklad. A já bych byla ráda, aby se tyto recepty dále předávaly našim dětem, vnoučatům a rodinným přátelům.“ popisuje záměr pořadu Vendy.
V pořadu vždy Vendy navštíví VIP host se svým potomkem nebo jiným členem rodiny a budou pomáhat s přípravou moučníku. Vendy je mezitím nenápadně zpovídá, jaký je jejich vztah k české kuchyni, jaké je jejich nejoblíbenější jídlo, a také se dozvíte něco z jejich soukromého i profesního života.
„Jsem zvědavá, jestli mí hosté sami vaří a pečou a navíc v mé kuchyni přímo u plotny se vždy dozvím spousty novinek. Ale především mi tady každý host předá recept na svůj spokojený život a na to se
těším nejvíce.“ usmívá se Vendy.
V dnešní době nás hodně ovlivňují různé moderní trendy a zahraniční kuchyně, česká kuchyně pak zůstává někdy trochu upozaděna. Byla by ale velká škoda, aby rodinné poklady v podobě skvělých receptů našich babiček a maminek zůstalo nevyužity, nebo pro další generace snad i zapomenuty.Pořad je vlastně výzvou pro všechny generace, aby své rodinné recepty nenechávaly v šuplíku, ale aktivně je předávaly dále svým dětem a vnoučatům.
„Jsem člověk, který českou kuchyni miluje. Vyzkoušela jsem různé trendy i zahraniční pokrmy, někdy i sama recepty vymýšlím nebo upravuji, ale to, co opravdu chutná mě osobně i mé rodině, je tradiční česká kuchyně. A to chci předat i mojí dcerce Vendulce.“dodává Vendy.
 
Tereza Svobodová
Mobil: 723 858 165, Telefon: 257 911 257
E-mail: svobodova@mplusd.cz, marketing@varimesvendy.cz
 
Marketing Strategy s.r.o.
Pražská 636, 252 41 Dolní Břežany
www.strategy.cz
 
https://facebook.com/varimesvendy
http://varimesvendy.cz/

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account