117

V neděli jsme se nechali dobrovolně zamknout do několika místností v Locked in Prague. Během hodiny (ale že jsme měli namále!) jsme odemkli několik zámků, vyluštili spoustu hádanek a občas se taky trochu zapotili. 🙂 Krátce před 17. hodinou jsme úspěšně odemkli poslední zámek, unikli tak gestapu (více info o hře zde http://www.lockedinprague.com/). Byla to naše první úniková hra a moc jsme si ji užili. Pomalu již hledáme na webu tipy na další!
Poté již následovalo posezení s přáteli spojené s grilováním. Poprvé jsem pekla čokoládovo-mandlový koláč, který chci zařadit na podzim do své stálé nabídky. Koláč tvoří křehké těsto s mandlemi, potřené pomerančovou marmeládou s kousky pomerančové kůry a bohatá vrstva čokoládovo-mandlové náplně. Koláč je velmi vydatný, ale v rámci hesla “keep calm and eat cake” jsme ho spořádali téměř celý.
Vyzkoušela jsem si také upéct domácí bulky na hamburgery sypané sezamem podle knihy “Karolína, domácí kuchařka” a vyšly na jedničku. Recept mohu jedině doporučit!
Pokud byste i vy chtěli ochutnat některý z mých koláčů, vybírat můžete na mých webových stránkách zde http://tartaletka.cz/ nebo https://www.facebook.com/tartaletkacz.
Přeji vám krásný začátek nového týdne! Olga

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account