119

Bylo to těsně před Vánocemi. Osobní krize, která přišla pár dnů POTÉ. Jakmile jsem našla odvahu oznámit rozchod se svým, dnes už ex partnerem, šlo to rychle. Jeho vztek, pesimismus, výhrůžky, jeho “zlo” ze všech stran.  Nešlo jen tak nečinně sedět, koukat do prázdna. Bylo třeba myšlenky srovnat, některé vypustit, některé naopak přidat. Musela jsem do něčeho dát duši, poté k něčemu přiložit ruce.
Šlo to samo. Nemusela jsem nic dlouze vymýšlet a nic dlouze zkoušet. Bylo to jako probuzení ze zlého snu. Vznikla vášeň… Pro tvorbu výrobků, které mají zkrášlit domov. Ne ten můj, ten nikdy domovem nebyl. Prozatím šlo o zkrášlování domovů těch, kteří jsou doma tam, kde mají lásku, harmonii, spokojenost. Můj domov přijde na řadu v ten nejsprávnější čas a pevně věřím, že to bude stát za to.
Prozatím tvořím pro vás všechny ostatní, dovolte mi to. Chci plnit přání těch, které touží po naplněném, láskyplném, harmonickém domově. Nabízím spoustu jemnosti, čistoty, světla a jednoduchosti.
Dovolte mi pustit vás do svého světa, který je v současné době zároveň světem pro ostatní… Pusťte otisk mé duše právě do vašeho domova. Stačí říct svou myšlenku, představu, fantaziii a já se pokusím vyhovět. *heart*

Tvořeno s duší, darováno s láskou

*heart*
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account