99

Když má člověk domov, má všechno. Lásku, spokojenost, úsměv na tváři. Tady má kolem sebe lidi, které miluje a kteří milují jeho. Každý jednou dojde do bodu, kdy si začne vážit “obyčejna”… Svého oblíbeného šálku čaje po příchodu domů ze zimy venku, své postele, ve které leží partner/ka. Je důležité si občas uvědomit, co pro nás DOMOV znamená. Někdo má to štěstí, že atmosféra domova je přesně taková, jaká má být. Někdo to štěstí nemá a teprve hledá. Přeji všem, kteří do svého bodu “obyčejna” ještě nedošli, aby ho ve chvíli, kdy se ho dotknou, dokázali prožít a dosáhli naplnění, které následně DOMOV poskytne… *heart*
Jestliže toužíte po zútulnění Vašeho domova, chcete cítit hřejivé teplo, vytvořit dokonalou atmosféru plnou domácí pohody a klidu, obraťte se na mě. Neváhejte objednávat, ptát se, kritizovat, chválit, okukovat, zjišťovat – cokoli Vás napadne, ŽENY! Tvořím pro Vás a tvořím za Vás.
Budu vděčná za každou novou výzvu, objednávku, prosbu… Tvořím na přání a veškerá přání respektuji, řídím se jím a vycházím vstříc. Snažím se hledat kompromis mezi svým stylem a Vašim stylem.
Těším se na Vaše názory! 
S láskou *heart* 
jedna z ŽEN, která dává duši do své práce. *heart*
VERU

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account