V pátek jsem na svém instagramovém účtu našla zprávu od Dany, která mi psala, že si dopoledne koupila Zápisník radosti a že se jí moc líbí. Zaradovala jsem se a hned jsem jí odpovídala, aby mi napsala, kde ho našla, protože od spousty z vás vím, že už nějakou dobu není k sehnání. A plánovala jsem si, že …

… udělám takový článek se seznamem knihkupectví, kde dá tedy ještě najít. Načež mi Dana napsala: “Jani, já jsem ale kupovala poslední výtisk!” 
Lhala bych, kdybych řekla, že mi jeho úspěch nedělá radost. Zároveň jsem v posledních pár dnech byla opravdu zklamaná, když jste mi psali, že marně běháte po knihkupectvích nebo hledáte na internetu a já vám neměla jak pomoct.
Tak pro vás všechny dneska jedna velmi radostná zpráva: už nemusíte!
Dotisk Zápisníku radosti je dnes ještě v tiskárně, ale jenom co zaschnou barvy, rozvezou do distributoři do všech knihkupectvích po celé České republice. Do týdne by měl být k dostání úplně ve stejném provedení, v jakém jsme k vám na podzim poslali první várku.
Ať se vám líbí!
A jenom připomínám, že Zápisník radosti se nevztahuje k žádnému konkrétnímu roku a data v kalendáři jsou předtištěná bez údajů, jestli jde o pondělí, úterý nebo jiný den v týdnu, takže začít zapisovat můžete kdykoliv. A radosti ledna a února vyplnit klidně až příští rok. 🙂
Jana LeBlanc
Více článků najdete na www.comiudelaloradost.cz
Zdroj obrázků: www.comiudelaloradost.cz
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account