96

V kalendáři pomalu a jistě odtrháváme poslední stránky a s nimi přichází zima, snad sníh, ale hlavně a zcela určitě Vánoce. Každým dnem nás obchodníci začnou “masírovat” vánoční výzdobou a nám začne docházet, že z toho obrovského, nepřeberného množství musíme vybrat pravý dárek právě pro naše nejbližší. Pojďte se s námi zkusit zamyslet, jak udělat radost a neodbýt jen dalším svetrem s losem, nebo pro změnu, letos se sobem.

Stále víc lidí si oblíbilo darovat dárkové poukazy. Tyto poukazy mohou být skoro na vše. Obrovská výhoda je v tom, že obdarovaný si v podstatě může vybrat sám co se mu líbí, nebo co potřebuje. Důležité je dát si pozor a trochu vědět, v jakém obchodě obdarovaný rád nakupuje, popřípadě v jakých cenových relacích se v obchodě nakoupit dá. Sportovcům jistě udělá radost i permanentka nebo dárkový poukaz do oblíbeného fitka, babičkám s dědečkem zkuste dát třeba předplatné do divadla.

V posledních letech se vedle dárkových poukazů objevují pod stromečkem i vouchery ze slevových portálů – na zážitky, masáže a wellness nebo třeba víkendové pobyty.  Ať už na horách, u moře, v lázních nebo na zámku, nabídka je široká a každý si jistě najde to svoje.

Pokud nechcete utrácet za drahé dary, můžete zkusit nechat si udělat nějaký fotodárek. Co třeba udělat manželovi na hrneček fotografii s vámi a vašimi ratolestmi? Ať už to bude puzzle, hrnek nebo polštář, nebudete mít s výrobou žádnou velkou práci. Na stránkách mnoha fotolabů najdete jednoduché programy, které vám s tím pomůžou. Trochu více času budete muset věnovat přípravě kalendáře nebo fotoknihy, ale ta radost obdarovaného stojí za to. Potěšíte tak hlavně babičky 😉

Vánoce jsou také vhodným okamžikem pro konání dobrých skutků. Co takhle spojit pomoc druhým s nákupem dárku, který udělá také radost? Podívejte se na projekt SRDCERVÁČI –  http://www.srdcervaci.cz, kde můžete pomoci lidem se zdravotním postižením.

A jeden speciální tip na závěr. Pokud máte rádi šikovné české ručičky a chcete podpořit podnikavé ženy, mrkněte na www.zenysro.cz a jejich Katalog. Nabízí domácí dekorace, šperky, kosmetiku i kalendáře. A všechno tak hezky “holčičí” 🙂

Veselé Vánoce přeje Tootsie!

Publikováno na https://sites.google.com/site/nasetootsie/

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account