Ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti s tímto pomocníkem. Hned na začátku bych chtěla podotknout, že jeho obsluha je velmi snadná a je s ním radost pracovat. Jeho sestavení bylo snadné a bylo před prvním použitím ho nabíjet cca 3 hodiny. 
 
         Okna stačilo namočit vodou se saponátem nebo postříkat vodou s octem. Pak už se mohlo začít s vysáváním vody ze skel či dlaždiček v koupelně. Pro našeho tříletého syna se stalo používání vysavače rituálem. Jelikož se nám v ložnici rosí pod žaluzií okna, tak ráno vždy poprosí, ať ji vytáhnu a pak už se mohl dát do práce. K ovládání slouží dvě tlačítka. Normální chod a turbo sací výkon. 
 
         Také jsme vyzkoušeli vysání rozlitého pití z plovoucí podlahy. Takové nehody se v domácnosti s malými dětmi objeví každou chvíli. I zde byl úspěch, až jsem se bála, že bude pití rozlévat naschvál, aby to mohl uklízet *smile*
 
         Jelikož máme v rodinném baráčku spoustu oken a prosklených prostor, dostal už docela zabrat a vše zvládnul tento vysavač na jedničku. Dokonce si ho vyzkoušel i manžel, jeho maminka a také jak jsem již zmiňovala i náš tříletý syn.
 
 
 
Závěrem tehy mohu jen říci, že jsem byla a jsem velmi spokojena a vřele doporučuji ostatním. Nedostatky jsem žádné nenašla.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account