135

Ahoj ženy,
máte rády překvapení, rozbalování balíčků, zvýhodněné nákupy či objevování novinek? Ať už máte boxíky s překvapením rády nebo jste je ještě nezkusily, ráda bych vám přinesla tip na ty, které si občas kupuji já. 
A o co jde? Vy si objednáte tajemný box za určitou cenu, obsah má vždy cenu vyšší. Jedná se o boxy tematické, např. boxy krásy s kosmetikou, boxy gurmánské, ale na trhu jsou i boxy kreativní či pro domácí mazlíčky. 
Dlouhou dobu jsem si objednávala kosmetický Ladybox, jenže ho již bohužel přestali prodávat. Na trhu jsou naštěstí i jiné boxy.
Minulý měsíc jsem si objednala Brandnooz box, což je box s jídlem. Ten se snaží vám představit zejména novinky na trhu. Jeho základní cena je 279,- Kč. V minulosti v něm byly např. chipsy, kečup, arašídová pomazána, džem, sojové mléko, paštiky z tofu apod. Mně se minulá edice do chuti moc netrefila, raciolky s příchutí kopru ani slazené minerálky nejsou podle mého gusta. 
Glanc box, který mám objednaný, ale byl snad během 3 dnů vyprodaný. Přijde v listopadu a slibuje obsah v hodnotě 900 Kč. Tam půjde o produkty drogistické. 
Dalším boxem s jídlem, který mě zaujal, protože má podle mě ještě zajímavější obsah – pro opravdové gurmány, je Smakujto, který stojí 599,- Kč. Ten nabízí opravdové delikatesy. Zrovna dnes by mi měl dorazit.
Nově se nyní objevil kosmetický box, který vychází nepravidelně a najdete ho na e-shopu Kupkosmetiku. Jeho cena je 269,- Kč, obsahuje produkty za 630 Kč a bývá rychle vyprodaný, protože v prodeji je pouhých 50 ks. 
Boxy se dají objednat i jako dárek pro 3. osobu.
A jako bonus tu mám jeden tip na zajímavý dárek pro muže, ať už pro rodinného příslušníka nebo třeba šéfa či kolegu. V tomto případě ale vidíte obsah krabice předem a máte na výběr z několika variant. Jmenuje se Manboxeo. Mně osobně se hodně líbí provedení. Zboží je totiž dodáváno v dřevěné bedně s páčidlem a každý muž si s jeho pomocí musí bednu nejprve otevřít. Což musí být určitě fajn zážitek. Ráda bych jeden z nich využila jako dárek k Vánocům. Takže i když tady obsah a téma bedny vybíráte předem, překvapením to bude pro obdarovaného. Mně se tento nápad moc líbí. 
Zkusily jste někdy nějaký? Klidně napište do komentáře další tipy. 
 
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account