Další starší pohodová knížka od slovenské autorky, která se čte jedním dechem.

Příběh nás seznamuje s hlavní hrdinkou Julkou, která se po rozvodu s Karlem přestěhuje na ranč, který zdědila po svém milovaném dědečkovi.

Manžel Karel jí jednoho dne oznámil, že se chce rozvést. Julka tomu nechtěla uvěřit, jelikož jejich život byl perfektní – relativně. Jenže když jí řekl, že čeká dítě s mladou dívkou, se kterou chce žít, Julka musela uvěřit. Život, který si představovala, najednou přestal existovat! Co už se dalo dělat? Tak sebrala svou dospívající dceru Tamaru i sebe, odešla daleko od města a za svým dosavadním životem udělala tlustou čáru.

Julka jako veterinářka chápe, že na takovém místě kde teď žije, nebude mít tolik pracovních příležitostí, a tak musí začít využívat svojí energii trochu jiným směrem. Veškeré své finanční prostředky investuje do rekonstrukce a renovace svého ranče. V horním patře pak vybuduje pokoje pro hosty. Z jejího milovaného ranče se stává útulný hotýlek pro ty, kteří mají rádi přírodu, klid a taky koně.

Postupem času se Julka vyrovnává se svým novým životem a zvyká si na samotu. Ostatně zas tak sama není, má svojí dceru, přátele a zvířata. Julka nehledá partnera ani žádný vztah, žije pro svojí dceru a je spokojená s tím, co teď má. Ovšem nebyl by to žádný pořádný život, kdyby jí nepřinášel různá vzplanutí, prožitky a zážitky, radosti i strasti – její život rozhodně není žádná nuda.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account