114

Opět zdravím všechny nadšence do knih a čtení *wine*

Chtěla bych váš přivítat už u pátého čísla těchto článků, které jsou zaměřené na knihy. Více méně novější knihy.

Já vás nebudu napínat a zbytečně zdržovat, půjdeme opět rovnou k věci. 😉

Doufám, že se vám mé objevy budou líbit a každý si tu najde to své 😎

 

Spřízněné duše – John Marrs

Zdálo se, že jejich zájmy snad ani nemůžou být rozdílnější. Mandy se sama sebe ptala, proč je agentura spojila dohromady. Po světě se rozšířil nový objev. Rozbor DNA určí, jaký muž je pro vás ten pravý… Jenže budete díky tomu štastní?

Výsledek obrázku pro spřízněné duše john marrs

Beze stopy – Mary Torjussen

Zpráva byla z dalšího neznámého čísla. Stálo tam: Vidím tě. Srdce mi bušilo. Upustila jsem telefon na sedadlo spolujezdce a horečnatě se rozhlédla. Když se Hannah vrátila ze služební cesty, zjistila, že ji opustil přítel. Dokonale za sebou zametl stopy. A pak začala dostávat divné esemesky… Neodtrhnete se!

Výsledek obrázku pro beze stopy mary torjussen

Sestry až za hrob – Caite Dolan-Leachová

Tentokrát se Zelda opravdu překonala. Dluh přes čtyři sta tisíc dolarů. A to bylo jen to, na co jsem zatím přišla. Klidně mohla mít další pohledávky po celém městě. Ava se vrací na krachující rodinnou vinici, aby zjistila, proč zemřela její sestra. Zjištuje však, že svoje dvojče neznala tak dobře, jak si myslela…

Výsledek obrázku pro sestry až za hrob

Podivuhodný život osamělého pošťáka – Denis Thériault

Tuto knížku už jsem v nějakém díle zveřejnila a popsala, ale až tak mě zaujala, že se s vámi o ní musím podělit znova. 

Je nějaký způsob, jak zvítězit nad bezmocí, jakákoli možnost, jak změnit osud a zabránit, aby mu Ségolene ze života navždy zmizela? Bilodo se stydí komunikovat s lidmi, a tak alespon čte cizí dopisy. Narazí na milostné vzkazy psané v haiku… a ty mu nečekaně změní život.

Výsledek obrázku pro podivuhodný život osamělého pošťáka

Ireniny děti – Tilar J. Mazzeo

Čeho byla ten den světkem, Irenu ohromilo. Číšníci s lehkostí rozlévali šampus do připravených skleniček. Kde se zalo v ghettu šampanské? Musela se napít, aby tomu uvěřila. Sociální pracovnice Irena za války zachránila z varšavského ghetta dva a půl tisíce dětí. Jak to udělala? Napínaný příběh podle pravdy.

Výsledek obrázku pro ireniny děti tilar j. mazzeo

Dům s vypůjčeným výhledem – Martina Leierová

On se probouzí s někým novým v Praze, ona je tady sama, v japonském filmu bez titulků. Ničemu kolem nerozumí. Novinářka Zoe přijímá nabídku, aby se pustila po stopě padělatele obrazů… Pátrání jí zavede do Japonska, kde se rozpoutá nebezpečné drama. Zoe musí hledat úkryt v zemi, kde nikoho nezná.

Výsledek obrázku pro dům s vypůjčeným výhledem martina Leierová

Život, na který metr nestačí – Karolina Mikšíková

Chtěla jsem začít psát sloupky jako Carrie ze Sexu ve městě. Má to dva háčky: 1. Už ani nevím, co je to sex. 2. Bydlím na vesnici. Když bylo Karolíně 5, přestěhovala se s rodiči z Prahy na vesnici, kde začali chovat kozy, ovce, slepice a koně. Momentálně se dospělá Karolína snaží z role farmářky vymanit…jenže jde to vůbec?Zasmějete se! 

Výsledek obrázku pro život, na který metr nestačí karolina mikšíková

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account