132

Od mala si pamatuji, jak každou sobotu dopoledne pekla moje maminka něco sladkého k odpolednímu posezení u hrnku kávy nebo čaje. Míchání těsta, šlehání vaječných bílků či žmoulání drobenky mě už tehdy nadchlo. Od prvních pekařských krůčků přes pečení pro rodinu k různým příležitostem po nebojácnou účast na několika Restaurant Day v mém rodném Nymburce jsem se dostala k pečení na objednávku.
Samotné pečení mi symbolizuje rodinnou pohodu a štěstí. Tartaletka je příběhem lásky. Nikdy nekončící lásky k mé rodině a neutuchající lásky k činnosti, která mi kouzlí úsměv na rtech.
Pořádáte oslavu a lámete si hlavu s občerstvením, přičemž přeslazené dorty z cukrárny nejsou podle vašeho gusta? Sháníte pro oslavence originální dárek nebo potřebujete pohoštění na firemní schůzku? Nabízím vám koláče z křehkého těsta s různou náplní, páje a tartaletky. Vybrat si můžete také bábovky a sladké chlebíčky, slané koláče, cupcakes a muffiny. Nabízím vám jen to, na čem si sama pochutnám. Zakládám si na tom, aby mé koláče byly chuťově výrazné a z poctivých surovin. Jedinou „nevýhodou“ mých výrobků oproti průmyslově vyráběnému pečivu je přirozená trvanlivost, tj. při správném skladování 2-4 dny. Ale věřím, že na mých koláčích si pochutnáte bleskovou rychlostí!
www.tartaletka.cz
www.facebook.com/tartaletkacz
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account