109

Milé dámy,

 

léto už pomaloučku dává valem, tropická horka vystřídalo ochlazení a lenošení u vody bude muset ustoupit pracovnímu procesu. Pokud chcete věčný kruh práce-domov-práce zpestřit sportovní aktivitou zkuste sport, který je mojí láskou!

Dovolte mi představit sportovní lezení. Už dávno to není sport jen pro drsné chlapy, kterým se stal osudem i životním stylem. Sportovní lezení se poslední dobou těší stále většímu zájmu. A to napříč společností i věkovými kategoriemi. Mezi lezci najete houževnaté a cílevědomé závodníky, ale i „maminy“ z kanceláří pro které je šplhání po výškách ideálním sportem k protažení a posílení celého těla.

Lézt můžete jak venku, tak na umělých stěnách, kterých za poslední dobu vyrostlo jak hub po dešti. Stačí si jen vybrat. A já si vybrala! Již 2. září se otevírá v Praze Vysočanech nové lezecké centrum BigWall. Je to lezecké centrum – největší v Praze, které poskytuje nejen komfortní zázemí, ale i komplexní služby. Mezi ně patří lezecké kurzy pro začátečníky, děti i pokročilé lezce pod vedením zkušených instruktorů a samozřejmě nechybí ani půjčovna veškerého lezeckého vybavení. Takže lézt může začít opravdu každý!

Já si letos na Prachovských skalách či v Tísé moc lezení neužila. Musela jsem hlídat svého rok a půl starého synka, takže zdolaných cest bylo opravdu jen poskromnu. BigWall má dětský koutek, takže se budu moci lezeckému tréninku věnovat naplno a kila nabraná těhotenstvím a na mateřské půjdou hezky rychle dolů. Otevření nové stěny si rozhodně nenechám ujít, budu tam! A co vy?

 Těším se, že se tam s vámi potkám Eliška

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account