110

Kniha zaměřená pro děti od 11 let věku, která se stane inspirací a připomene vám, proč můžete být hrdí na to, že žijete v České republice, a jací Češi, Moravané i Slezané byli a jsou světoví kabrňáci!

Máme právo být hrdí na to, co jsme dokázali v historii, kam jsme objevy a vynálezy posunuli hranice vědy a techniky, jakými výkony jsme ohromili sportovní svět, co úžasného jsme dokázali v umění.

Připomeňte si důležité střípky z naší historie, význam státních svátků, znaků a symbolů. Seznamte se s výjimečnými osobnostmi, které naši vlast proslavily nejen doma, ale i ve světě. Poznejte místa naší krásné země, která stojí za to navštívit, neboť se často stala světovým unikátem.

Tato encyklopedie je opravdu jedinečná, jedinečná svou komplexností a tím, že je cílená na děti a jednoduchým a pro ně snadno pochopitelným způsobem jim autor vypráví o tom nejdůležitějším a nejvýznamnějším, co je s naší zemí úzce spjato. Jsme úžasným národem, který má za sebou bohatou a pohnutou historii, naši lidé se podíleli na spoustě objevů a vynálezů, měli jsme a máme ve svých řadách úžasné literáty a umělce obecně.

Kniha nezapomíná ani na důležité historické události, naše význačné panovníky a prezidenty, a také na význam státních svátků, znaků a symbolů státnosti – to vše je dětem opět srozumitelně vysvětleno. A nesmíme zapomínat ani na to, jak krásná je naše zem, kolik úžasných hradů a zámků a jiných pamětihodností u nás máme a autor nás těmi nejznámějšími provede.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account