Jak může gumička do vlasů zachránit dovolenou a 299 dalších nepostradatelných tipů a nápadů.

Jak se může stát, že gumička do vlasů zachrání celou dovolenou?

Úplně jednoduše: většinou to, co nás nazlobí, rozčílí a vyvede z míry, není žádná tragédie, nýbrž pouhá maličkost. A právě tady přichází ke slovu třeba gumička do vlasů a s ní celá plejáda tipů, nápadů a dobrých rad. S trochou dovednosti a s její pomocí můžeme několika jednoduchými hmaty bezpečně upevnit navigaci v autě, uchovat nakrájené kousky jablek čerstvé nebo sestrojit improvizovaný stativ.

Zeptali jsme se zkušených cestovatelů: „Jak si usnadnit, vylepšit a zpříjemnit cestování?“ a sešlo se nám 300 užitečných tipů a návodů, které překvapily dokonce
i ty, kdo cestují velmi často. Tato kratochvilná sbírka má v záloze řadu dobrých nápadů, jak si na cestách za všech okolností poradit, nebo najít pomocí běžných potřeb improvizované řešení, ať už jde o balení kufrů, výhodnou rezervaci míst, udržování dobré kondice nebo navazování kontaktů.

Některé předměty každodenní potřeby patří mezi cestovateli k oblíbeným favoritům; vejdou se bez problémů do zavazadla a přitom mají mnohostranné využití. Na čtyři z nich jsme se zaměřili důkladněji: Jaký potenciál skrývá gumička do vlasů, šátek pareo, kancelářský klip a lepicí páska? Proč bychom se bez nich už nikdy neměli vydávat na cesty? Bližší vysvětlení poskytuje speciální rubrika 10 důvodů, proč…

Ke slovu se dostanou také velcí spisovatelé. Vyhledali jsme moudré i veselé cestovatelské rady od Kurta Tucholského, Johanna Wolfganga Goetha a dalších velikánů a nechali jsme je půvabně ilustrovat.

Ať se stane cokoliv: našich 300 tipů a nápadů připraví cestovatele úplně na všechno, aby mohli klidně a bezstarostně objevovat nové horizonty.

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account