143

Znáte? Využíváte? Serafi jednoho takového pozvala domů. 🙂
Povím vám, že minulý týden, jsem se rozhodla k ráznému kroku.
Určitě znáte – tedy ty single – když potřebujete něco přivrtat, smontovat, opravit a nebo jinak chlapsky dát dokupy. Zdá se vám to málo na opraváře, protože jsou to práce  jen pro elektrikáře, ale mohl by si vzít vrtačku nebo by mohl přesunout něco těžkého. No joo, ale tak koho z řemeslníků si tedy vybrat.
Tak raději oželíte navrtané věšáčky v kachličkách v koupelně a  dáte tam jen nalepené. Pak když vám několikrát něco spadne a vy stááále  zkoušíte zaručená a  inzerovaná lepidla. Nebo pro přidělání poličky si musíte nejprve koupit vrtačku a příklep je pro vás španělská vesnice. No a elektřina je pro vás super pomocník, ale bojíte se šáhnout na dráty i když jste vypnuly cosyk v rozvodné skříni. Nová baterie u dřezu je fakt parádní, ale spokojíte se jen s namontováním rozprašovače na konci. To totiž zvládnete i vy.
No a pak si vezmete seznam a pomalu zapisujete, co vše by se mělo udělat. Potom si řeknete: A volám hodinového manžela! Jenže to nemůžete mít tak úžasné kamarádky, jako já, které se podělí o ty své!:-)))
Nejprve jsem měla zábrany. Říkám: “Holky, tak vy si je vypěstujete, stojí vás to nervů a já pak jen tak mýrnyxdýrnyx přijdu a ulíznu vám té smetany?!” To je mi fakt hloupé. Jenže seznam se “dloužil” a já  tedy  řekla – doooost a jdu do toho.
Nebudu si zvát někoho cizího, ale volám slušně kámoškám. Jasněže musím zavolat, jestli mi je půjčí nebo tedy, která mi ho půjčí. Holky z toho měly srandu a okamžitě půjčily. Manžel oplývající pomocí bližní své je fakt k nezaplacení a vhrkávaly mi slzy do očí, když  jsem viděla, jak precizně a ochotně “jede dle mého seznamu”. Nechtěla jsem ho”rozmazlovat”, ale kudy chodil a opravoval, tudy jsem já ho chválila. Měl to asi jako “pochvalné lázně” a uculoval se. Práce nám odsýpala. Já spokojená, on spokojený a koneckonců i kamarádka, která jen pro kontrolu po 3 hodinách volala, jak je “výkonný”. Po mých pochvalných ódách do telefonu se smála: “Jojo,no, neděkuj, však ti ho nedávám, jen půjčuju” Ještě hoďku jsem ho nepustila z rukou a pak mávajíc vyprovodila.
Fakt super vynález tenhle”hodinový manžel” !
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account