Knižní novinka od mé oblíbené české autorky, po které sáhnu vždy, když se chci u čtení odreagovat a trošku se i smát. Takové oddechové čtení třeba na dovolenou.

I když se svět do pekel řítí, tak lze pořád šťastně žíti!

Tímto mottem se řídí optimistka Halina Pawlowská, která nedávno pokřtila další ze série svých veselých knih o životě. Náměty čerpala ze svých zkušeností v době karantény, která dala zabrat celému národu. Jak se s tímto nelehkým obdobím popasovala tato slavná žena?

Co si počala Halina Pawlowská, když ji koronavirová karanténa na tři měsíce uvěznila v jedné domácnosti s dcerou, zetěm, vnukem, přítelem, tchyní, synem, sestřenicí a dvěma psy? Začala si vést deník o tom, jak bez úhony přežít i situace, které jsou na zabití!

Koronavirová karanténa zastavila kolotoč pracovních povinností také známé moderátorce a spisovatelce Halině Pawlowské. Najednou seděla tři měsíce doma, a tak o tom napsala deník, ze kterého vznikla tato knížka. Jsou v ní veselé povídky o její dceři, zeti, vnukovi, příteli, tchyni, synovi a o situacích, které byly nezapomenutelně trapné. A taky připsala pár receptů a fíglů a návodů, zaručeně ověřených, jak všechno vydržet!

Dnes jsem své dceři řekla: „Už dávno jsem měla jít ke kadeřnici. Nemám moc velké šedé odrosty?“

A ona na mě koukla a řekla: „Máš.“

A já se zeptala: „A jak to vypadá?“

A ona řekla: „No, jako že jsi stará!“
 

 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account