Kdo si ještě vzpomíná na reklamu s Mr. Properem? Jak jsem dostala tyto produkty na testování, tak jsem si na ni vzpomněla a teď si ji nemůžu přestat zpívat. Dokonce jsem nakazila i dceru, která ji nikdy neviděla. Snažila jsem se reklamu najít na internetu, ale bohužel bez úspěchu. Je stará tak 25 let.
Na testování jsem dostala iniverzální čistič na podlahy s vůní oceánu a čistič na koupelny Ultra Power. Čistič na podlahy je určen pro umývání podlah a velkých ploch. Práce s ním je rychlá a snadná. Pokud používáte ředěný prostředek, tak se doporučuje 60 ml na 5 l vody a není potřeba již oplachovat a utírat do sucha. Je možné také použít neředěný, pak je ale potřeba povrch opláchnout. Je vhodný téměř pro všechny povrchy včetně lakovaného a lazurovaného dřeva. Odstraňuje různé druhy nečistot v celém domě a je účinný na obtížné a mastné skvrny. My jsme vyzkoušeli jeho ředěnou formu na vytírání. Vše bylo snadné a bez problému, jen ta vůně mi přišla moc intenzivní. 
Čistič na koupelny Ultra Power se nesmí používat na neomyvatelné povrchy (neošetřené nebo olejované dřevo), dále pak hliník, mosaz, měď nebo barvené povrchy. Jedná se o rozprašovač, který se snadno nastříká, otočením přední části jde zablokovat a uzavřít rozprašování. Po použití je třeba otřít vlhkým hadříkem a setřít dosucha. Při odolnějších nečistotách je třeba nechat 3 minuty působit. Zkusila jsem použít na spáry na podlaze v koupelně a na záchodě. V koupelně jsou zase skoro světlé, na záchodě pod mísou to úplně nevybělilo, ale částečně přece. Zkusila jsem dále použít na umyvadlo – s vodním kamenem kolem kohoutku si opět částečně poradil. Máme velmi tvrdou vodu. Má příjemnou vůni, která se hodí k úklidu i ke koupelně. 
Cena obou přípravků je průměrná, čistič na podlahy se dá litrové balení zakoupit kolem 100 Kč a čistič na koupelny s rozprašovačem 750 ml kolem 80 Kč. Již jste zkoušeli Mr. Propera?

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account