Co má kočka nejraději? Odpověď je jednoduchá a na myšku si jistě vzpomene i dítě školního věku. Jenže nosit domů kočce živé myši ji poněkud nepraktické.
Něco místo myšky
Jisté je, že kočka je masožravec a jako masožravec potřebuje maso.
Maso pro kočku může mít i podobu kvalitních granulek. Vysokým podílem masa vynikají zejména granule označované jako superprémiové či dokonce holistické granule, které nabízejí ingredience té nejvyšší kvality.
Čemu se vyhýbat?
Běžná krmiva pro kočku bohužel nejsou založena na mase, ale často na obilovinách či kukuřici. Lepek nebo kukuřičný gluten není z výživového hlediska pro kočku nijak přínosný, naopak hrozí možnými alergickými reakcemi. Takovou reakcí může být třeba průjem…
Pokud se chcete vyhnout obilovinám, vybírejte tzv. Grain free krmiva.  Najdete je například pod značkou Fitmin Purity.
Krmivo z čerstvého masa
Jak vypadá takové kvalitní krmivo pro kočky? Vezměme jako příklad Fitmin Purity, holistické granule založené na čerstvém mase. Jejich výrobce začal granule z čerstvého masa dodávat na trh jako první v Česku. Bylo to v době, kdy ostatní tvrdili, že je to nemožné. Díky progresivním technologiím nabízejí granule Fitmin Purity kočkám vše, co potřebují pro zdraví a vitalitu. Vedle čerstvého masa, které je zdrojem živočišných proteinů, i hrách nebo brambory, ingredience snižující glykemický index krmiva. To aby z kočky nebyl cvalík.
Holistické granule zaujmou i dalšími ingrediencemi. Vedle stopových prvků, probiotik, omega 3 a omega 6 mastných kyselin jde třeba i o bylinky a superpotraviny.
Chcete granulky pro kočky Fitmin Purity vyzkoušet?
Ještě pořád můžete získat vánoční vzorek zdarma….

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account