Značka vznikla sice nedávno, ale už má za sebou několik tvůrčích realizací. Hlavním krédem této značky je „design srdcem & rozumem“. A proč? Každý z nás se chce doma cítit komfortně a rád se vracet tam, kde to má rád, a i když kolikrát nemá na nejdražší designové kousky, nemusí hned svoje snahy k vytvoření svého vysněného domova nebo kanceláře pod palbou drahých designových poradců vzdávat.
Pomocná ruka této značky vznikla hlavně proto, že estetika není sama o sobě ve spoustě drahých věcí, ale právě naopak. Důležité je vybrat ty správné kousky, barvy, materiály a vše sladit tak, aby dávaly ve výsledku víc, než se může z počátku zdát.
V jednoduchosti a kvalitním zpracování materiálů je nejvíce síly, to samo o sobě dodá na luxusu každému interiéru. Žijete sami? Nechte si pěkně vymalovat, udělejte novou podlahu, kupte kvalitní křeslo a puff pro návštěvu, na stěnu si dejte oblíbenou tapetu, nebo jen do rohu větší pěknou kytku v květináči z jutty a hodiny, televizi dejte na zem, do oken kvalitní žaluzie nebo jen závěsy z kvalitní látky a máte hotovo. Vím, zní to jednoduše, ale někdy stačí jen navést, nebo dobrý nápad, ukázat kvalitní, a ne příliš drahé výrobky a naše společná práce, vás bude nejen bavit, ale výsledek vás bude těšit hodně dlouho. A ten, kdo sám nežije, tomu radím nejdříve si doma pořádně ukliďte, nejen povrchově, ale pěkně do hloubky, zbavte se starých nepotřebných tretek a oprýskaných krámů, na které sedá jen prach a vpusťte k sobě čerstvý vzduch, díky tomu se pak budou dít zázraky.
Máte zájem vytvořit si útulný a designově moderní bydlení nebo kancelář? AV Design je tu pro vás, spolu to zvládneme, tím jsem si jistá.
Mgr. Andrea Vávrová, www.avdesigncz.com
 
 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account