137

Velkoformátové dvanáctistránkové leporelo Alexandry Helm v sobě skrývá nekonečnou studnici příběhů, které si spolu s vašimi ratolestmi můžete vymýšlet a vyprávět, než půjdou spát. Vydejte se do města, do lesa a na další místa, než se malá očka zavřou…

Je čas jít na kutě? Pak je taky ten správný čas sáhnout po téhle kouzelné obrázkové knížce! Najdete v ní bohatou inspiraci pro každodenní vypravování na dobrou noc… Třeba o tom, jak se ukládají ke spánku zvířátka na farmě. A taky lidé, kteří se o ně starají. V čem je to jiné ve městě? Nebo dokonce hluboko v lese? Jak nocují divoká zvířata? A co dělají hračky v obchodě, když všechno kolem spí? Podívejte se, jak ožívá pohádkový svět. S touhle knížkou se do něj můžete vydávat znovu a znovu. Dobrou noc a sladké sny!

Předtím, než půjdete spát, sáhněte po téhle krásné knížce, která je určena pro malé děti zhruba ve věku tří let a ponořte se do kouzelného světa pohádkových obrázků! O čem si nad nimi budete s dětmi povídat, záleží jenom na vás. Najdete tu bohatou inspiraci pro každodenní vypravování na dobrou noc.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account