U KOCOURA DOMA máme nejenom kocoura, ale i kočičku. Trojici doplňuje ještě velký pes, tedy fenka. Chlupáči jsou velká radost, ale jsou to prostě chlupáči, a tak je s těmi chlupy trochu potíž.
 
Co s chlupy?
Je přirozené, že kočky a psi během roku obměňují srst, minimálně na jaře a na podzim je třeba se přizpůsobit razantním změnám teplot. Je to pochopitelné, ale přesto doma chlupy moc pochopení nesklízejí. Úklid je při bydlení s chlupáči nezbytností, ale vyplatí se i předcházet tomu, abychom chlupy nacházeli všude po bytě. S tím pomůže vyčesávání chlupů. 
 
Jak na vyčesávání?
Vyčesávání kočky (i psa) je prospěšné nejenom pro majitele, který si tak usnadní úklid, ale i pro zvíře samotné. Má nejenom estetické efekty na srst, ale i efekty zdravotní.

K vyčesávání slouží nejenom klasické kartáče, hřebeny, ale také speciální vyčesávací rukavice nebo hrabla. Takové speciální hrablo, které funguje na bázi statické elektřiny představuje furminátor. Ten má nyní i šetrnější podobu v podobě kartáče Easee Foolee. Tento kartáč využívá statickou elektřinu, ale nemá kovové hřebeny jako klasický furminátor. Hřebeny kartáče Easee Foolee jsou z jemného plastu a ještě jsou zaoblené, jsou tak k chlupáčovi maximálně šetrné, přitom neztrácejí nic ze své efektivity.
My U KOCOURA DOMA jsme kartáč Easee Foolee testovali

Pokud chcete kartáč Easee Foolee přímo zakoupit,

Čistá pohoda – no, nezní to lákavě?*heart*

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account