Chtěla by jste na týden jen tak se válet u moře, aby vás to finančně nezrujnovalo? Dám ti na výběr ze 3 destinací *wine*

KULTURA V KAPSKÉM MĚSTĚ , 19 000 Kč 

Druhé největší město Afriky okouzluje pestrou směsí kulturních památek, pláží a sportovních nabídek.

CESTA – Zpáteční letenky z Prahy do Kapského Města s jedním mezipřistáním v Amsterdamu s KLM jsou k dostání od 16 000Kč, Z letíště do města se nejvýhodněji dostanete kyvadlovým autobusem MyCiTi (130Kč), který jezdí ve 20 minutovém rytmu.

SPÁNEK – Hostel Never@Home poskytuje kromě moderního zařízení také bazén a bar. Leží v městské části Green Point. známé svými stylovými restauracemi, modními kluby a krásnými pobřežními promenádami.

JÍDLO – Na trhu V@A na The Wharf se nabízí levné jídlo u mnoha stánků s občerstvením. Od španělských empanadas přes belgické vafle až k jihoafrickým specialitám, jako je např. durba curry – tady se najde něco pro každého!

AKCE – Už jste vyzkoušela kitesurfing ? Větrné podmínky v Kapském městě jsou optimální i pro začátečníky.

Výsledek obrázku pro we heart it Cape town

 Související obrázek

 

SURFOVÁNÍ NA SRÍ LANCE, 19 500Kč

Ostrovní stát v Indickém oceánu je rájem pro surfaře.

CESTA – Zpáteční letenky s mezipřistáním v Dubaji s Emirates z Prahy do Colomba získáte od zhruba 15 000 Kč. Z letiště pak jedete výhodným autobusem do Arugam Bay.

SPÁNEK – Malé domky V Beach Cab Resortu – Arugam Bay leží v bezprostřední blízkosti pláže. Ráno prostě vstanete, vezmete si plavky a jdete k moři! 

JÍDLO – Balbinis Café je prosnulé svými výbornými ROTIS ( podobné pita chlebu ) za super výhodné ceny ( 40Kč za kus ). Výborný pita chleba je je k dostání ve všech variantách, např. se sýrem a avokádem nebo sladký plněný oříškovo-nugátovým krémem.

AKCE – Máte chut surfovat? Pak si tam vyhlédněte prfka, půjčte si jedno a jděte na to! 

Výsledek obrázku pro srí lanka beach cab resort

Výsledek obrázku pro srí lanka beach cab resort

 

POTÁPĚNÍ NA KUBĚ, 16 700Kč

Radost ze života charakterizují hlavní město HAVANU.

CESTA – Zpáteční letenky s Aeroflotem z Prahy do Havany koupíte od 14 000Kč. Letištní transfer je nejlepší si rezervovat předem.

SPÁNEK – V Casa Mary y Miguel se budete cítit vítáni díky okouzlujícím hostitelům, bukánskému manželskému páru Mary a Miguelovi. Jejich malý šarmantní penzion leží v centru Havany.

JÍDLO – Není divu, že je El Chanchuellero v každé denní době plné: typická kubánská jídla jako ropa vieja a výborné a výborné koktejly se zde podávají v cool prostředí s typickou atmosférou plnou temperamentu a skvělé hudby. Určitě si stůl pro jistotu předem zamluvte.

AKCE – Kvůli jedinečnému podmořskému světu a množství mořských živočichů je Kuba oblíbená zejména u potápěčů. Najdete tu hluboká pohoří a stěny. Alternativně se můžete vybavit také jen šnorchlem a potápěčskými brýlemi a vydat se objevovat.

Související obrázek

Související obrázek

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account