143
Našli jsme pro vás místo, které je opravdovým wellness klenotem a oázou klidu v samém srdci Malé Strany. Takto se dají popsat lázně Ecsotica, které se nachází v historických gotických sklepeních Alchymist Grand Hotel and Spa.
Lázně Ecsotica připomínají starověký chrám, který Vás pohltí jedinečnou a čarovnou atmosférou exotického interiéru a tropickými vůněmi. Hosté si mohou plně vychutnat orientální ošetření, inspirovaná indonéskými rituály, od tělových aroma masáží, peelingů, zábalů a relaxačních ošetření obličeje, poskytovaná týmem zkušených terapeutek z Bali. Lázně Ecsotica disponují pěti privátními místnostmi, z nichž jedna je speciálně navržena pro páry, které touží sdílet své romantické zážitky. K dokonalé relaxaci je možné využít také wellness jehož součástí je bazén osvětlený křišťálovým lustrem, relaxační místnost s nádhernou čínskou postelí a relaxačními lehátky, dále sauna a posilovna.
Náš Tip: Pohádkové odpoledne v Alchymist Grand Hotel & Spa
Na uvítání vás čeká sklenička Alchymist sektu. Energii načerpáte při hodinové relaxaci ve wellnessu a zapůjčení nadýchaných županů a osušek je samozřejmostí. 60minutová relaxační masáž dle Vašeho výběru od profesionálních balijských terapeutek vám pomůže od stresu a uvolní zablokované části vašeho těla. Na závěr je pro vás připraven uklidňující domácí elixír. A to neni vše! Balíček Pohádkové odpoledne nabízí v kombinaci s restaurací Aquarius luxusní tříchodové menu dle aktuální nabídky, připravené šéfkuchařem Františkem Mizerovským, včetně minerální vody, kávy nebo čaje.
Užijte si odpoledne s dokonalým odpočinkem v prostředí exotického interiéru a fantastických tělo hýčkajících procedur. V kombinaci s vybranými lahůdkami restaurace Aquarius je to balzám pro duši i tělo. Vaše pohádkové odpoledne právě začíná….
Cena 2 950Kč / osoba
Rezervace přes email  spa@alchymisthotel.com

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account