Je to týden, co jsem se vrátila z plavby po Jadranském moři. Jela jsem tam seznámit se s novými lidmi, odpočinout si, natáčet. Nikdy by mě nenapadlo, že se během toho týdne sblížím se dvěma dámami natolik, že týden na to opět sedíme v kavárně a hlasitě se smějeme na celé kolo. 
Vždy mě jako malou holku bavilo sedět u stolu se staršími, s dospěláky. Bavilo mě poslouchat jejich historky, nasávat jako houba zkušenosti a někdy i nejapné žertíky. Zůstalo mi to. A právě během plavby v Chorvatsku jsem se seznámila s Míšou a Olgou. 

Míšu nazvěme lidovu vypravěčkou, úžasnou ženskou se smyslem pro humor, láskou k cestování, historii a dobrému jídlu. Taktéž jsem ji nazvala chodící encyklopedií, protože dle mého názoru ví víc, než wikipedie. 😀  Olga je šartmantní, ale zároveň pořádně “prdlá” ženská se smyslem pro humor, vysokým EQ a s láskou pro knihy. Míša je ve věku mé maminky, Olgu během dovolené v Chorvatsku oslovovali jako mou babičku. 
Tyhle dvě “holky”, tak jsme na sebe pokřikovali a zůstalo nám to, jsou mými novými přítelkyněmi. Vzájemně si vyprávíme, respektujeme se, dodáváme si šťávu. Já jako houba opět nasávám všechny historky ( a že jsou), zkušenosti. Holky se ode mne učí, co že to vlstně je ten Instagram, a chválí mi můj zadek pokaždé, když se vidíme. 😀
Věřte mi, usmívám se, když píši tento článek. Není nic krásnějšího, než se seznamovat s novými lidmi, obklopovat se těmi, kteří jsou s vámi na stejné vlně a vymýšlet lotroviny. Na věku nezáleží – Olga je toho jasným důkazem. A jak říká: “Hooolky, já jsem s váma omládla o 20 let!”
Bavte, sdílejte, radujte se – život je víc než prima! 🙂
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account